Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttlétnél fiúk mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlétnél fiúk mennyire várjatok el a lányoktól hogy szexis fehérnemű legyen rajtunk?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Együttlétnél leginkább ne legyen rajta semmi. Max egy harisnyatartó egy szép combközépi érő harisnyával, feketében vagy tűzpirosban! Mmmm...


Feltüzelni egy szép csipkés francia bugyival és jó kis csipkés melltartóval minden ok, kicsomagolni is élmény egy ilyenből a nőt! :)

2016. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem várom el :) meglepiként néha jól esik , ha úgy jön be a szobába, de amúgy én hamar eltávolítom a ruhát róla :D tehát ritkán nálam rendben , de amgúy nem érzem szükségesnek :)
2016. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elvárás de együtt létnél az a cél hogy rendesen felizgassa egymást a két fél és a férfiak szeretik a szexis fehérneműt szóval örülni szoktunk neki :P
2016. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb ne legyen rajtuk:D
2016. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Együttlét előtt szeretem, ha szexi bugyi van a lányokon. De nem csak akkor, már a tudat izgató, hogy milyen szexi a szoknya vagy ruha alatt. Szex közben úgyis leveszek róla mindent.
2016. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszik ha az van rajta. De lehet sima bugyi, csak ne nagymama bugyogó.
2016. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz is, minek az. Jó egy klott gatya is.
2016. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem hordok húde szexi-csipkés cuccot, mert irritál. A legtöbb bugyim egyszerű, és kényelmes. Nem nagyis, van francia is, zömmel egyszínű, max. pici mintával.

A páromnak semmi baja velük - ja, de, az, hogy rajtam van -, mert úgy van vele, érezzem jól magam benne, minthogy feszengjek neki/miatta.

2016. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!