Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz ha hazamegyek, megőrülök a páromért aki egy 51 éves egyébként nagyon jó nő. Már kb 30X játssza el azt velem, hogy jól kielégítem, nagyon nagy orgazmusa van, utána ásít egyet és mint aki jól végezte dolgát elalszik?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy tudja azt, hogy én egész éjjel nem alszok a belém szorult vágytól? Ez önzőség ugye? Ilyenkor legszíves ebben világgá mennék.

#elalszik szeretkezés közben
2017. jún. 10. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

miért nem mész világgá akkor?

nagy a világ,nem csak vén ku-rvák vannak benne.

2017. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, mielőtt kielégülne, egy pár alkalom után szerintem leesne neki a dolog.
2017. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hany eves vagy. Gondolom utana te kivered magadnak mert o nem volt hajlando. 51 eves. Engem baromira zavarna ha a lany ott hagy.
2017. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
47 éves vagyok és nem verem ki hanem reggelig nézek mint a hal a szatyorban. Jó nagy marha vagyok ugye?
2017. jún. 11. 02:01
 5/10 anonim ***** válasza:
inkább csak nyomi.. olyankor azt várja h legyél férfi és teperd le..
2017. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 icu75 ***** válasza:
Hát nagyon egy önző nőd van! Nálunk is van olyan ritkán hogy a párom nehezen tud elmenni,de eszembe nem jutna úgy hagyni,pedig addigra már én totál szét vagyok, a szám is zsibbad meg mindenem kész van, de le nem állunk amíg mindkettőnk ki nem elégül.
2017. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arról van szó hogy nem viszonozza az orált vagy te nem tudsz x időn belül elmenni ami után félbe hagyjátok a dolgot? Mert nekem nem világos. Amúgy jelezted már neki hogy ez gond?
2017. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők többsége így éli az életét. Welcome to my world. Beszéld meg vele. Ha nem megy hagyd el. Ennyi.
2017. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéljünk bele, hogy ne hagyjon félbe, neked ez milyen rossz. Ha erre sem reagál, fejezd be előtte kézzel, amit neki kellett volna. Előbb utóbb kapcsolnia kell, ha számítasz neki.
2017. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem orálisan jut el a csúcsra de nagyon fel tudom izgatni, főleg ha közben sztorizok a fülébe arról, hogy egy izmos masszőr előtt fekszik meztelenül.Tudom ajánlani, próbáljátok ki a párotokkal. Ő kegyetlenül felpörög és visítva élvez. Ez után jön az ásítás és az alvás.
2017. jún. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!