Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti undorítónak találjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti undorítónak találjátok ha a fiúnak van egy relativ figyamszükülete?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 05:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Többen képzvarban vannak ebben a témában.


1! A gyerekeknek nem azért kell kiskorban húzgálni, hogy ne legyen fityma szűkülete, hanem azért hogy a makk aljáról is teljesen lejöjjön a bőr. Akinek ez nem folyamatosan és fokozatosan válik le annál esélyes hogy bőrpír marad a makkja alatt. ( kis recés bőrdarabok )


2! A fityma szűkület kezelhető műtét nélkül csak foglalkozni kell vele. Gondolj bele hogy a túlsúlyos embereknek a bőre is kitágul, ezért a fityma is ugyan így működik.


Egy ideig nekem is hasonló gondom volt hogy nehezen csúszott vissza, ezért ezt úgy kezeltem, hogy merevedéskor csak annyira húztam hátra amennyiről gond nélkül vissza tudtam csúsztatni. Ez így ment hónapokig és a bőr kitágult és már nincs vele gondom. Ezt egy rokon urológus ajánlotta, mert megmondtam én biztos nem fekszek kés alá :)

2017. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
De miért emlegetitek itt a fitymaszűkületet, mikor a kérdező a figyamszűkületről kérdez?
2017. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

11. Ne tévedj el. Lehet hogy neked segitett , mert kis mértékű volt a szűkület, de van akinek meg kell műteni.

Akkor sok embernek miért nem azt javasolják, az ön gyógyitást? Mert nem lehet mindenkinél.

És igen undoritó hogy nem törődsz magaddal, az egészségeddel.

Azzal nem leszel előrébb hogy itt a pont vadászok akik arra várnak hogy zöld kezet kapjanak, neked hizelegjenek mert nem akarják az igazat megmondani, vagy ők sem tudják mi az orvosság rá.

2017. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer futottam bele fitymaszűkületbe. Egy dolog hogy nem esztétikus a látvány. Nem az alapján választok párt, hogy szép-e a farka. (Ez amúgy is elég ritka, ezen az alapon még mindig szűz lennék.)

Az viszont már gond volt, hogy totál érzéketlen a makkja. Simogatásra, finom orálra semmi. Csak azt élvezte, ha durván bántak a farkával.

A szex is ennek megfelelő volt: mintha ütvefúró alatt feküdnék egy órát.


Úgyhogy első szex után hirtelen eszembe jutott, hogy nem illünk össze, legyünk inkább barátok (vagy az se). Azt persze nem mondhattam, hogy mi a gond, mert akkora bunkó nem vagyok.

2017. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is fitymaszűkülete volt.Engem nem zavart,de ha merevedése volt,egyáltalán nem lehetett neki hátrahúzni a bőrt,annyira szűk volt.Előtte régebbi partnereimnek nem volt ilyen,ezért kicsit talán jobb lett volna,ha érezhettem volna a makkot bőr nélkül.Aztán pár év elteltével úgy letapadt neki,hogy a műtőasztalon kötött ki.Körülmetélték.Pár hét elteltével miután szexeltünk teljesen más volt mindkettőnknek a szex.Azt mondta a párom,ha tudta volna,hogy minden ennyire más érzés,még a pisilés is,már évekkel ezelőtt ezt tette volna.
2020. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!