Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem lesz ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Van egy szexkapcsolatom, ahol elég komolyan űzzük a szado-mazo szexet. A lány imádja, ha pofozom, fojtogatom, fenekelem. Eddig a fenekelés kivételével erősen visszafogtam magam, de most megkért, hogy engedjem el minden gátlásom és pofozzam úgy, ahogy bírom, és hogy annyira fojtogassam, hogy ha csak időszakosan is, de egyáltalán ne kapjon levegőt. Több szempontból is kérdéses, hogy jó ötlet-e ez. Egyrészt ezt tényleg élvezi? Azt mondja, hogy igen, de nekem vannak aggályaim. Másrészt, egészségügyileg. Főleg a fojtogatásnál. Nem akarom, hogy baja essen. Kinek van a témában valós tapasztalata?
2017. jún. 6. 22:31
 1/6 RRR ***** válasza:
75%
egy biztos ,ha megfojtod az gáz!
2017. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dominás félnek mindig meg kell őriznie hidegvérét a BDSM játékoknál. Kapjon nagyobbat mint eddig, hadd éljen abban az illúzióban, hogy most elengedted minden gátlásodat, de közben ugyanolyan kontrolláltan csinálod, csak erősebben. Néhány másodpercre nyugodtan megszoríthatod a nyakát, csak a gégeporcot ne törd el. Gyakorlással növelhetitek az időt, akár 20-30 másodperc is lehet később, csak fokozatosan trenírozd. Én víz alá szoktam nyomni a barátnőmet, nagyon élvezi.
2017. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva: a lány fuldoklik,segítsetek?:D
2017. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számolj magadban, mikor a torkát fogod, vagy az orrát, mikor térdel és ha nem elég neki, 5 másodperccel növelheted az időt, aztán mindenképpen engedd el.

Pofonból kicsit több, kicsit nagyobb mehet. Lehet ő arra vágyna szexuálisan, hogy akkorát kapjon, amitől beszakad a dobhártyája, de azt nehéz később kimagyarázni.

Tényleg neked kell észnél lenned, akkor is, ha őt elragadják a vágyai.

2017. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pofozgatást megnyomhatod de a fojtogatással én nem kisérleteznék, véletlen kitörik a nyaka vagy valami akkor szopás
2017. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második kifejezetten jól szólt. Dominánsként a felelősség is rajtad. F 38, gyakorlott dom
2017. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!