Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem, miért mindig csak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem, miért mindig csak?

Figyelt kérdés
Miért,mindig csak a nős férfiak flörtölnek velem,meg azok vesznek észre. Szerintem nem vagyok ribis ,nem öltözködöm kihívóan. Meg én sem kacérkodom velük. De most is egy gátlástalanul flörtöl velem,meg integet ha meglát. Mi lehet az oka?
2017. jún. 5. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Irj
2017. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi. Csak utálom,ha ok nélkül leribizliznek..
2017. jún. 5. 19:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy ribis, de valószínűleg látják rajtad, hogy naiv vagy... mondhatnám úgyis hogy éretlen, kicsit butácska. Ami a 40-es korosztálynak pont kapóra jön. Ne haragudj, de az eddigi válaszaid alapján ez jött le.
2017. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék naív??
2017. jún. 5. 19:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Mint írtam, ez jött le a reakcióidból. Ettől persze lehet, hogy nem vagy az, de ez a modor nem egy érett gondolkodású nőre utal. Hány éves vagy?
2017. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek nem tudom h nezel ki 22/f. Ha priviben kuldesz kepet tobbet tudnek segiteni. Lehet a tobbi nem eleg bator. Egy nos ferfi sokkal tokosebb. Mert van valakije.
2017. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!