Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval szeretem ha keményen bánnak velem. Szeretem ha fenekelnek de úgy hogy ne legyen esélyem tiltakozni. Tehát nem bírom jól a fájdalmat de mégis élvezem pláne haa fiút izgatja hogy szenvedek és még keményebb lesz. Vagy a szexben is hamar elfáradok egy gyors menet után de area vágyom hogy fogjon le és dugjon tovább és a behatolást is úgy szeretem ha nem finomkodik és nem fél elsőre tövig nyomni. Ez normális ? Az exem képtelen volt így bánni velem és azóta nem mondtam senkinek. ..

2017. jún. 4. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem nincs gond. Biztos van, akinek bejön.
2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy jó lenne egy ilyen partner időnként!
2017. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van legalább egy vágya, neked ez az. Nem kell szégyellned.
2017. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim nője.
2017. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ez kell neked, keményen elfenekelnélek.
2017. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szinte minden csaj ilyen, csak régebben kevésbé merték felvállalni, ma meg már a szendébbek is pár hónap után simán. Haverjaimmal többször beszéltük arról, hogy igazából mi ösztönösen finomabb együttléteket szeretnénk, mint amilyet ma a csajok többsége igényel. De ha csajok nem kapják meg a kontrollált hajhúzást, kis paskolást, fojtogatást, leszorítást... és fél órás kemény döngetést (ami van annyira fárasztó, mint fél óra futás, és már nem kényelmes), akkor puhapööcsnek tartják a srácukat és lecserélik.
2017. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Akkor ideje mondanod. Nekem felcsillanna a szemem *-* tessék.:D
2017. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy sok domináns férfi vágyik rád és hogy kevés ilyen nő van!
2017. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Hogy egy liberális szemét vagy.
2017. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy adnák egy ilyen fsajnak, h csak úgy sikítsna a bugyival betömött szájával. :)
2017. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!