Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az az érzésem hogy veletek kicseszett a természet. Arra gondolok pl hogy a szülést is nektek kell elviselni, aztán ott a havi baj, az is egy rémálom lehet. Arról nem is beszélve, hogy az orgazmushoz se tudok olyan könnyen eljutni. Illetve a szexben is ti vagyok a passzív felek. Használati cikkek tekintenek benneteket. :)
2017. jún. 4. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nőnek lenni szuper! Én még a havit sem adnám a férfiaknak. Olyankor a hormonoktól kifekezetten boldog vagyok, mindig hülyülök a barátnőimmel, fokozottan jó a hangulatom, és persze nagyon kívánom a szexet ;). A szülés pedig egy kicsit nehezen lenne megoldható a férfiaknak, ha érted mire gondolok :)
2017. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nos, a szülés nem a legkellemesebb dolog, ez tény, de minden fájdalomért kárpótol a gyerekem, ami nagyon nem mindegy! Bár, mivel 15-nél több biztos nem vagy, bár amilyen lassan érnek egyes pasik, 18-nál nem vagy több, így ezt a részét úgysem érted még.

A menzeszt? Nos, azt szívesen átadnám a pasiknak. :)

Viszont hogy nem tudok könnyen orgazmushoz jutni? Viccelsz? Kb. 3 perc alatt és egymás után többször is! És nem szoktam passzív lenni szex közben, ugyanis nem egy darab fa vagyok, hanem egy szenvedélyes, érzéki nő, aki imád aktív lenni szex közben. És még soha nem kezeltek használati cikként. Egyéb kérdés? :)

2017. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ezt ne akard kijelenteni minden férfi nevében, hogy használati cikknek tekintik a nőket. Amúgy ha neked ezek a tapasztalataid a nőkről akkor nálad vannak a gondok.
2017. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ÁDDÁBUTÁÁ... :D
2017. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!