Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kipróbálom a férjemmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom a férjemmel a többes szexet attól nem leszek ribi?

Figyelt kérdés
A párommal évek óta beszélgetünk a 2-fiú 1-lány felállásról,eleinte elzárkoztam tőle, de mára már úgy érzem belefér a mi kapcsolatunba.Szeretjuk egymást és bizunk a másikban.Kiváncsi vagyok milyen Lehet pl egy másik férfi farkát szopizni miközben a férjem kefél,és neki is olyan élvezezett nyújtana a számmal való kielégitése mint a férjemnek.De van bennem egy olyan félsz mi van ha utána megbanjuk!!?? A szerelmem lenne az egyik pasi de nem leszek ribi ha megteszem ?

#szex #orális #hármasban.
2017. jún. 3. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Itt mindenki azt fogja mondani hogy de. Ne ebből indulj ki.

Tegyétek azt, ami legális, és nektek a házasságba belefér, és senki nem sérül benne

2017. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nézd... Ha a párod és te úgy gondoljátok, hogy ez teljesen rendben van, akkor mit számít másnak a véleménye? Gondolom nem fogjátok világgá kürtölni, hogy ezt csináltátok, ha meg mégis, ti dolgotok, szívetek joga. Ettől még nem leszel ribi, ha mindketten akarjátok. /L
2017. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Mi már évek óta csináljuk és meg erősítette a házasságunkat
2017. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem leszel az,megbeszéltétek,mindketten akarjátok.Közösen választottatok pasit,ismerőst?
2017. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Én ehhez annyit fűznék hozzá, hogyha kell én is tudnék ribi lenni ahogy te mondod de ha "szerelmed" akkor nekem nem férne bele. Ha szerelmem van nem kefėlek akárkivel.

Anno férjemnek dobtam be a 2no egy férfi dolgot kivancsissgbol. Azt mondta szó se lehet róla én téged szeretlek veled akarok lenni nem akarom nézni ahogy mással vagy én se akarok hozzanyulni mert szeretlek. Majd ha nem lesznek érzéseink akkor belefėr.

Amúgy full magánügy. És ha ribi leszel? Erről úgy is csak ti fogjátok tudni

2017. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-as,hány éve vagytok házasok,és mennyi idősek?
2017. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!