Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apám szeretője megtetszett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám szeretője megtetszett. Nekem azt mondta vigyem, neki már nem nagyon kell. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nő is vonzódik irántam, viszont a lányát olyan szinten tudja manipulálni apám a hátunk mögött, hogy teljesen ellehetetleníti a jövőnket. A 17 éves gyerek akar velem beszélni, miközben végig tudta a 11 éves viszonyukat. Apám megvette a lányt (iphone, ruhák, cipők stb...), a saját anyját semmibe veszi. Szóval megy a kavarás, de apámnak nem kell már a nő, csak nem akarja, hogy viszonyt kezdjek vele, de a szemembe meg azt mondta, hogy vigyem a nőt, de ha belebukok ő nem tud segíteni, tehát azért ne rántsam magammal, miközben a lányt felbéleli, hogy ha lesz valami buktasson le engem. Állandóan figyel, csak apám szavát issza. Mit lehetne tenni ?
2017. jún. 3. 08:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Milfeket dugni a legjobb
2017. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
apám 59, a nő 48, én 28, a lány 16
2017. jún. 5. 06:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért nem a lányt választod? Talán még abba nem piszkolt az apád. Én semmifajta rokon,sőt még barát után sem csinálok ilyet.
2017. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a lány még kikskorú :) 2 év múlva már csinálhatjátok hármasban is :)
2017. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

A lány fiatalkorú, lehet minden, kivéve a meztelen felvétel.


Kérdező: Ne gondolkodj passzold át nekem 😊

2017. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Intézzétek úgy hogy a kiscsaj ne tudjon róla.
2017. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nagy kan vagyok és mindég a jó nőket vadásztuk, de mikor az öcsém csak csókolózott egy csajjal már odáig sem mentem el,hogy csak közeledjek ahoz a nőhöz, nem hogy még meg is dugjam.Én az ilyenekkel már csak legfeljebb dumáltam ,de semmi más.Volt egy nagyon szép manöken alkatú és ki is volt éhezve.Nem titkolta,hogy szeretne égész nap kefélni velem.Én nem mondtam ki,de tudtára adtam ,hogy nálam semmi esélye,pedig kegyetlenül kívántam,de taszított a dolog.Egy héttel előtte csak csókolóztak és ruhán keresztül masszírozták egymás nemi szerveit mellettem a szomszéd ágyon,de undorodtam attól,hogy megkeféljem.Az apám után is ez lenne a helyzet.Én megtartanám a 3 lépés távolságot.Apád meg egy indokot keres,hogy kirúgja a nőt,mert nincs a pucájában vér,hogy elé álljon és megbeszélje vele,hogy vége.Azt,hogy te is megdugtad nem titkolná mások előtt sem.Jó érv lenne szakítana és még te lennél a szemétláda mások szemében,na meg a családotokon röhögnének a hátatok mögött.Apádnak sincs esze.51F.
2017. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze használd ki a helyzetet és fektesd meg !
2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!