Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apám szeretője megtetszett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám szeretője megtetszett. Nekem azt mondta vigyem, neki már nem nagyon kell. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nő is vonzódik irántam, viszont a lányát olyan szinten tudja manipulálni apám a hátunk mögött, hogy teljesen ellehetetleníti a jövőnket. A 17 éves gyerek akar velem beszélni, miközben végig tudta a 11 éves viszonyukat. Apám megvette a lányt (iphone, ruhák, cipők stb...), a saját anyját semmibe veszi. Szóval megy a kavarás, de apámnak nem kell már a nő, csak nem akarja, hogy viszonyt kezdjek vele, de a szemembe meg azt mondta, hogy vigyem a nőt, de ha belebukok ő nem tud segíteni, tehát azért ne rántsam magammal, miközben a lányt felbéleli, hogy ha lesz valami buktasson le engem. Állandóan figyel, csak apám szavát issza. Mit lehetne tenni ?
2017. jún. 3. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem esett messze az a bizonyos alma...:D
2017. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges az egész helyzet. Inkább válassz más nőt magadnak.
2017. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondd csak. Apad levetett boxere is megteszi neked :D?
2017. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha te nem ezt a példát követnéd. A boldog párkapcsolatok a legjobbak, amelyekben kölcsönösen adtok egymásnak, szeretitek és tisztelitek a másikat.
2017. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kesze-kusza :)
2017. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A kiscsaj attól fél, hogy ha az anyját meghúzod, akkor faterod az ő szponzorálását is leállítja. Faterod viszont még ravaszabb, azt akarja, hogy húzd meg a kiscsaj anyját (de a nő ne tudja meg, hogy apád bíztatott), utána pedig mondhassa a kiscsajnak, hogy ezentúl már az anyja nem kell neki (előadhatja, hogy ő szegény nem tehet arról, hogy a nő fiával kikezdett), de vele továbbra is szeretné tartani a kapcsolatot, de most már nem úgy mint eddig...
2017. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szeribtem apad mar reg dugja a kiscsajt
2017. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj... akkor oldjátok meg ott, ahol nincs a kiscsaj...


De a legjobb, ha minél hamarabb kilépsz ebből a "családból"... Ez így nem egészséges (mentálisan...)

2017. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez az egész, értelmezhetetlen.
2017. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? és a nő ?
2017. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!