Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek már volt szeretője,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már volt szeretője, szexkapcsokata . Azoktol kérdezem hol ismertétek meg egymást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy volt és az baráti társaságból született
2017. máj. 23. 11:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kocsmában.
2017. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen mellém ült óra előtt a többszáz fős előadóteremben. Megszólított, beszélgettünk, óra után pedig elkérte az elérhetőségem.


21/L

2017. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt. Mindet a neten ismertem meg, volt, akit célirányosan, szexpartner kereső oldalon, és volt olyan is, akivel egy anonim fórumon, mint például ez is, beszélgetés, levelezés után alakult ki kapcsolat.
2017. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt több, bár azok nem lettek szexkapcsolatnak kimondva. Ha elmondom, hogy mi a helyzet valójában - kapcsolatban voltam / vagyok -, egyik sem állt volna le velem.

Így meg, amíg tartott a dolog, addig jó volt mindkettőnknek..

2017. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Interneten chat.hu-n. Ennek 12 éve.
2017. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én badoon főleg. De azért nem volt egyszerű összehozni egyiket sem.
2017. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyk-n ismertem meg 3 lányt és nagyon jó volt mindegyik kapcsolatom :)
2017. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!