Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék hogy jobbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy jobbá tegyem a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a párom elhanyagol és hogy már nem szeret. Ha itt van nállunk akkor vagy telefonozik vagy a motorját szereli. Rám nincs nagyon ideje. A szexet viszont kívánja de nem tudunk sokszor egyutt lenni mert van egy nőgyógyászati betegségem amiből nem tudok meggyógyulni hiába járok orvoshoz. Próbálok neki persze így is mindent megadni de nem érzem a szeretetét. Már beszéltem vele erről és mindig azt mondta hogy fáradt meg sok gondja van. Mit tehetnék hogy kicsit többszőr foglalkozzon velem?

18L


2017. máj. 30. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Például ne vedd el a kedvét már azzal, hogy követeled ezt rajta. Ha veled akar foglalkozni, akkor fog. Hidd el!
2017. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne itt olyan, aki foglalkozna veled. 👌

Nem lehet, hogy a nőgyógyászati problémád miatt nincs guusztusa nemi életet élni?

2017. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a nogyogyaszati problema? Valoszinuleg itt lehet a kutya elasva.
2017. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramone ***** válasza:
100%
Lehet hogy abszolút hadzontalannak tart...
2017. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem követelem tőle hogy éjjel nappal velem törődjön de azért vágyok a figyelmességre és a szeretetre.

A nőgyógyászati probléma azt takarja hogy szinte minden nap fáj a hüvelyem és sokszor a húgyhólyagom is. Ez azért eléggé megnehezíti az életünket és hiába járok orvoshoz egyenlőre ő sem találja a megfelelő gyógymódot rá. Párom sokszor akarna szexelni velem de van mikor annyira fáj hogy nemet kell mondanom neki. Arra én is gondoltam hogy haszontalannak "selejtnek tart"

2017. máj. 30. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
En magam is hosszu honapokig kuzdottem mindenfele nyavalyaval mig vegul meggyogyultam. Elso korben fontos, hogy mivel eltek szexualis eletet, ezert a parodnak is el kell mennie kivizsgalasra (akkor is, ha elkezd nyavalyogni, hogy de neki nincs semmi baja - a legtobb noi betegseg ferfinel meg tunetet sem okoz), mert eleg nagy valoszinuseggel azert nem gyogyulsz, mert folyton adogatjatok egymasnak, igy a fertozes fennmarad a szervezetedben allando jelleggel. Orvoshoz pedig ezekkel ne nogyogyaszhoz hanem urologushoz menj te is, ott mindent el tudnak rendezni (nogyogyasz semmit nem csinal a hugyholyagos fajdalmakkal csak elintezi egy felfazassal meg nemi antibiotikummal az esetek nagy reszeben - ez meg lopikulat sem er). Addig is, gyogymodok amik nekem bevaltak mind hugyholyagbeli betegsegekre, mind kulonbozo bakterialis huvelyi fertozesekre: grapfruitmag olaj csepp, napi tobbszor teaban, vizben elfogyasztva (Dm, Rossmannban lehet kapni, 1000 forintos tetel kb.)kuraszeruen. Ez egy termeszetes antibiotikum, rendbe rakja a huvelyflorat (irrigalhatsz is vele)belulrol. Ezenkivul echinencia (remelem jol irtam, ehinencianak kell kiejteni, szinten rossmann, dm)csepp, ez mindenfele hugyuti betegsegre jo, valamint ami meg fertozesekre nagyon jo (hugyuti es huvelyire is), az a teafaolajos ulofurdo. Lavorba, kadba raksz melegvizet ugy hogy bele tudj ulni, a vizbe raksz 15-20 csepp olajat (szinten rossmann dm), majd probalj ugy ulni, hogy minel tobb vizzel at tudd magadat mosni "belulrol". Nyugodtan ucsoroghetsz benne:). Remelem, tudtam segiteni, nekem vegul ezek kombinacioi oldottak meg a problemat (5-6 orvosi antibiotikum kura sikertelensege utan), illetve az hogy azota is rendszeresen tozegafonya kapszulat szedek.
2017. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Voltam urulogusnál is ott azt mondták minden rendben és nőgyógyászati bajom van. Óvszerrel védekezünk. Az elején nem használtunk gumit viszont
2017. máj. 30. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor sz*pd le helyette, mindjárt elnézőbb lesz :D
2017. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!