Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Jóga nadrág/cica nadrág ki hogy hívja a lényeg hogy amiben látszik az egész feneke(értem itt nem az átlátszóra.) csak látszik az alakja,a feneke benne.Miért szeretitek? azért veszitek fel mert kényelmes vagy azért mert szeretitek mutogatni azt amitek van? azt megértem hogy miért imádják a fiúk mert látni benne a segget de ne várjátok el hogy ne nézzenek meg titeket alaposan ilyen nadrágban. :D ez a kérdés mindig is megfogalmazódott bennem szóval bátran válaszoljatok. (privát áradatért ha olyat írtok nem vállalok felelősséget.) 20/F

2017. máj. 23. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pasi szemmel nekem nem hátulról, hanem szemből tetszik jobban :)
2017. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Imádom a lányok seggét nézni benne, olyankor elfog az érzés hogy hátulról oda nyúlnék a punciához:D de sajna tudom hogy nem szabad:(
2017. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Én azért hordom, mert kényelmes. Mondjuk csak hosszított pólóval húzom fel, tehát olyan hű de sokat nem látnak így belőle.

Vannak kifejezetten vékony darabok, amik melegebb időben praktikusabbak, illetve vastagabb fajták, amik télen szintén többet érnek, mint egy farmer.


Ez az én véleményem és egyáltalán nem azért hordom, hogy valaki megnézzen.

20

2017. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal kényelmesebb, mint egy fari.
2017. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha teletömöd magad vattával nem hullik ki
2017. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nyáron szoknya alá (földigérő, szóval nem látszik a cicanadrágom akkor) jó mert nem sebesedik fel a combom és short alá is ugyanezért,mondjuk akkor már látható, de kb olyan, mint egy harisnya... télen pedig nagyon frankón melegít plusz rétegként. "magában" sose venném fel lakáson kívülre. annyira azért tudom magamról, hogy mit igen és mit ne :D:D
2017. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!