Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megkülönböztetni azt, hogy a lány azért nyög, mert jó érzés, vagy pedig fáj neki?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok a szexben, és a barátnőm sokszor olyan hangot ad ki mintha fájna, meg az arckifejezése is olyan. Teljesen olyan, mint a filmekben szülésnél. Mindig megállok ilyenkor és megkérdezem tőle, hogy fáj e, mindig azt mondja, hogy nem.

Titeket ez nem zavar?

Hogy tudjátok megkülönböztetni azt ha fáj neki, és a jó érzést?


Köszi előre is a normális válaszokat!!!


2017. máj. 22. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű a stratégiám, majd szól ha fáj, addig meg csapom neki hagy sikítson.
2017. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg fáj neki nem meri mondani és inkább tűri
2017. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz olyat, ami fáj?
2017. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én abba hagynék a helyedben vele mindenféle szexuális kontaktust,és leülni megbeszélni. Amíg nem őszinte nincs szex.De a vak is látja,vagy is ahogy írod hogy fájhat neki.Ha élvezi fel gyorsul a légzése,a hasa egyre gyorsabban jár,kapkodja a levegőt,a szemét becsukja de nem ráncolódik. Azt veszed észre hogy nagyokat nyel,és lehet nyög is,jobb esetben. De ezt nem nézni kell hanem érezni.1 lány teste árulkodik még ha a szemed csukva is van.Adja magát ha élvezi,arra vár hogy el teljen veled.Arra hogy érezzen téged,és egyre jobban közelebb akar magához. Míg 1 nem élvező test távolság tartó,szorong,tele van feszültséggel,az izmai kemények,mint orgazmus közben.
2017. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Amiket írtál az alapján élvezi a barátnőm a szexet, el van lazulva, és a szemét is volt, hogy becsukta, és liheg, és misszionárius pózban csókolózunk, és alig akar elengedni.

Még csak 2x szexeltünk ezért kérdezem ezt, tudom, lehet hogy hülye kérdés volt.

2017. máj. 22. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Én általában szólok ha fáj.

Ha mégsem, akkor pedig akaratlanul is megfeszülök, száradok, nem is megy be tövig.

Még ha élvezem akkor a vállamig húzom a térdem...

2017. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!