Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen érzés a szex?

Figyelt kérdés

Mármint amikor a srác beteszi.


Én mint fiú elmondom milyen érzés nekünk maga a szex. Mi kb úgy állítjuk fel teljesen a péniszünket, mintha visszatartanánk a pisit. De van egy alapállapot, amikor megtelik vérrel, az olyan semmilyen. Amikor pedig bedugjuk, akkor érezzük ahogy a lány puncija belül végigsimogatja a farkunk. Kb mintha az ujjamat bedugnám egy vaginába, csak képzeld el vagy 2x olyan érzékennyek, és jól esőnek. Aztán amikor meg elmegyünk, picit görcsbe rándulunk, és elkezd lüktetni a péniszünk :d


22/F



2017. máj. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha tapasztalom akkor elmondom. :P
2017. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tom szűz vagyok :,D
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor nedvesedem, olyan érzés, mintha elöntene valamilyen forróság ott lent, és elkezd bizseregni :D De ezt nem mindig érzem, csak ha nagyon felizgatnak. Olyan is van, hogy észre se veszem de tök nedves vagyok.

Kövezzetek meg, de maga a szex nekem viszont semmilyen mert semmit sem érzek sem ujjazásnál, sem így, szóval csak csiklóorgazmusom van. Egyedül azért szeretem, mert ilyenkor a szerelmemmel vagyok, és "lelkileg" jó érzés ez a tudat.

2017. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Fantasztikus érzés, és nem csak testileg!
2017. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Forróság önt el ott lenn is

- aztán már alig várom, hogy betegye

- amikor beteszi, az mondjuk ennek ellenére sokszor kellemetlen, úgyhogy megkérem, hogy várjon picit

- aztán, amint megszoktam, már mehet teljes erővel, az viszont baromi jó, a gyomromban is érzem, olyan teljesen kitölt és imádom, mikor rám nehezedik közben, vagy hirtelen lelassít és mélyre löki magát

2017. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!