Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni hogy a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy a fiú már nem bír magával és elélvezett?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok de a kézi munkában én is meg a barátom is benne vagyunk még. Honnan tudhatom h a fiú el fog élvezni? Tudom h van az a rész amikorna sperma is kijön de a barátomnak nem tudom vagy túl kevés vagy nem élvezett el akkor mert eddig csak alig éreztem nedvesnek a kezemet. Viszon nagyon szaporán vette a levegőt, bele markol a fenekembe vagy a mellembe ekkor és a lábai is mintha rángatoznának. Ez már azt jelenti?

2017. máj. 21. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Egy bizonyos kor alatt a fiúknak semmi nem jön még ki.
2017. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már azt jelenti, hogy közel van.
2017. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok a párom 24
2017. máj. 21. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"már nem bír magával és elélvezett"

Na, onnét, hogy utána már bír magával!... :D

2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Több módszer is van.

- Megkérdezed, megmondja.

- Látod, hogy ejakulál, egy mokkáskanálnyi sperma lövell ki, de az is lehet, hogy csak kibuggyan, embere válogatja.

- Elhúzódik lefogja a kezedet, ugyanis elélvezés után pár másodparccel már nem esik jól az ingerlés.

- A merevedés elmúlik az elélvezés után, a pénisz megpuhul, lelohad, alapállapotba kerül.

Szeretnék egy jótanácsot adni. A szex minden elemének az élvezetét sokszorosára emeli, ha beszéltek róla, miközben csináljátok. Előtte is lehet róla beszélni, az is nagyon izgalmas, és jó előkészítés. Közben beszélve pedig megvan az az előnye is, hogy mindent a tökélyre lehet fejleszteni, mert lehet mondani, hogy úgy jobb, vagy jobb lenne, vagy jobban szeretném, stb. Az, hogy nevén nevezitek a dolgokat, roppant izgató, és erős kötődést eredményez. Előszörre szokatlan és nehezen indul, de ha le tudjátok győzni a szemérmességeteket, nagyon megéri.

2017. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinald a szaddal ott biztosabban erezned a dolgot.
2017. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mivan? hát nyög egy óriásit, lök két nagyot, kilövel valamennyit és utána elpuhul és nagy mosolyogva ki van ütve melletted.

Ezek közül mi hiányzik?

2017. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!