Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudhatja egy fiú azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudhatja egy fiú azt, hogy elélvezett, csakhogy ne szégyenüljön meg?

Figyelt kérdés

Házibuliban egy srác nagyon nyomult rám és végül félrevonultunk, viszont kiderült olyan sokat ivott, meg szívott, hogy nem állt fel neki.

Valamit odalenn kotorászott, de nem éreztem volna hogy behatolt volna ténylegesen, amikor odanéztem kicsi is volt neki meg nem is állt egyáltalán, ha lehet így mondani nagyon puhap*cs volt.

Én lelkileg nagyon szar állapotban voltam, feladok mindent stb életérzéssel és leszartam és én is ittam... ezt nem részletezném, és nem is magyarázkodni akarok, hanem ezzel azt akarom mondani, hogy hogy is lehettem ilyen hülye hogy ebbe belementem. Ezért lebaszást nem kérek.

Tudom, hogy kihasznált, és hogy hülyeség volt.


Hosszabb ideig próbálkozott aztán feladta és ott hagyott. És amikor kimentünk, azt magyarázta a többieknek, hogy azért volt rövid az aktus, mert ő korán elsült. Én meg nem tudtam lereagálni mert igazából sokkolt az egész, hogy belementem ilyenbe, hogy ilyen hülye voltam és mélyre süllyedtem és hogy nem éreztem semmit sem.


Lehet, hogy azért hazudta, mert a fiúknál ez ciki hogy nem tudott egy védelem nélküli lányt megdugni, ciki hogy nem állt fel neki, bármennyire is próbálkozott?


Mivel szűz voltam, ezért nagyon hajtottak rám, és szinte versengett ez a srác is hogy ő legyen az első. Lehet ezért magyarázta a többieknek, hogy márpedig ő lett az első?


Kérlek, ne bántsatok, tudom hogy hülyeség volt, nem kell az ismétlődő fejtágítás, mégha jószándékú is.


2016. szept. 17. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért ez a nem mindegy... Azért hazudta, mert jampi akart lenni, ha nem áll fel szex közbe, akkor az bizony cinki..

Fejmosást meg nem kell, hogy kapj, bár nem mindegyik csajnak ez az álma az első szexre. De megesett, majd okosabb leszel.:) Fiatalság bolondság.

2016. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt első választ.

Hátigen nekem se ez volt kezdetben az álmom, de olyan sok bántást kaptam, kiközösítést, alázást tizenévesként, hogy az volt a fejemben hogy én csak rosszat érdemlek és bűnhödnöm kell, hogy megérdemlem azt hogy így végezzem.


Azóta már sok változás történt és minden jobb:)

Köszönöm a megértő választ:)

2016. szept. 17. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy inkább te akarod megszégyeníteni őt. Teljesen normális, hogy halál részegen valakinek nem áll már fel.


Meséld már el, mégis mivel "használt ki" ez a srác? Nem az volt a hülyeség, hogy elmentél vele, hanem az, hogy most ennek a felelősségét nem akarod felvállalni, és a rossz élményedért utólag kizárólag ezt szerencsétlen gyereket okolod. Pedig te is ugyanúgy benne voltál! Nekem nagyon úgy tűnik, hogy közel sem vagy te még érett a nemi élethez...

2016. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs bennem megszégyenítési szándék, mégha a "puhap*cs" szót is használtam, mert mégis manapság mivel jellemzik az ilyet?

Ez tényközlés volt.


Mint az is, hogy egy félig leitatott lányt csupán azért hajtani rá, mert szűz, és aztán meglovagolni a lehetőséget, hogy leszarja és nem érdekli mit tesznek vele, az a helyzet kihasználása. Ez is tény. Kihasználja a helyzetet. Vagy te ezt hogy mondanád? Véletlenül próbálkozott, mint valami banánhéjra lépés?



Ami meg a rossz élményt illeti. A felelősség vállalás abban nyilvánul meg, hogy felvállalom, hogy hülye voltam, hogy ilyen mélyre süllyedtem, vagy hogy engedtem ezt történni, bevinni magával stb. Ez az én felelősségem. Ö neki is megvan a sajátja, de nem tudom miért véded ennyire? Személyes sérelmeid vannak, amik most előtörtek?

2016. szept. 17. 13:38
 5/8 A kérdező kommentje:

+ nem kell védened senkit se, se engem, se őt.


Kérdés az volt, hogy lehet e az, hogyha egy fiú rosszul teljesít, akkor elmenjen-e a hazugsággal idáig?


A válaszomat megkaptam, se a srácot se engem nem kell támadni, se védeni.

2016. szept. 17. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4: Ezernyi más módon lehetett volna jellemezni a szitut, te mégis ezt a durván sértő, lealacsonyító minősítést alkalmaztad. Meg kotorászott, és természetesen kicsi is volt neki.


Tehát most már le is lettél itatva... Talán erőszakkal öntötték a szádba? A srác nem ivott legalább ugyanannyit? Vagy a részegség csak számodra jelenthet kibúvót? Ha meg ilyen súlyos lelki bajaid vannak, akkor talán nem egy buli közepén kellene lerészegedned, de ha mégis megteszed, akkor legalább ne mást hibáztatnál!


Aranyom, te semmiféle felelősséget nem vagy hajlandó vállalni. Ez a srác semmi különöset nem tett, így történik az összes egy éjszakás kaland. Csak persze nem árt, ha vannak elég érettek a felek, hogy kezeljék, ha esetleg balul sül el. Ez nálad egyelőre hiányzik.


"Személyes sérelmeid vannak, amik most előtörtek?"


Az álszentséged háborított fel. És ha ilyen stílusban akarsz társalogni, akkor azt nem velem fogod megtenni. Nekem aztán édes mindegy, hány 100-as zsepit bőgsz tele másnaposan a szobádban ezen az esős szombaton.

2016. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem használt ki. ugyanannyira a te hibád mint az övé is, de elég szánalmas hogy rá akarod fogni
2016. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fuh, kínos hogy ennyire ostoba válaszolók is vannak akik nem értik meg a kérdést :D

Itt vezetik le a virgin feszültségüket meg egyéb életsikertelenségüket vagy mi ez a nagy támadás ? :D


A lány elmondta, hogy mennyi volt az ő része, nevetséges hogy ennyire leírjátok a másikat, mert merte jellemezni a helyzetet és a másik farkát az adott helyzetben(!), csak hogy megtudja a kérdésre a választ, amire egyikőtök se tudott válaszolni.

Tisztelet a kivételnek!


Ami meg a kérdést illeti.

Ha nem érezted, akkor ja, nem hatolt beléd. Gyakorlatilag még szűz vagy, bár ha úgy vesszük, "már voltál férfival", de ez eléggé határeset, mondhatni semmi sem történt, mert nem volt se olyan kemény, se olyan nagy hogy be tudjon hatolni a leírtak alapján.


A többiek ebből meg nagy ügyet csinálnak, miközben nem alázásról volt szó. :D Sem felelősség áthárításról, hanem arról, hogy képes e hazudni a férfi hogy a férfiúi büszkeségén ne essen csorba.

2016. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!