Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vágyom egy 50-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy 50-es férfira, akivel sok időt tudok együtt tölteni, olyannak szeret amilyen vagyok és az ágyban is jó. Hol találok ilyet? N

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az amcsi romantikus komédiákban.
2017. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem annyi. De te mennyi? :)
2017. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A fiatalabb korosztályban is ugyanúgy találnál olyat, akivel sok időt tudsz eltölteni és jó a szexben. Nem túl nagy igények. Minek ehhez öregember?
2017. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 50, de kíváncsi lennék rá hány évesen vágysz egy 50 évesre? 37F
2017. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az F-nek is :D
2017. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az oldalt a tinik uralják, kérdező. Itt nemigen találsz a kedvedre való pasit. Magamat nem ajánlom, mert sok-sok éve boldog házasságban élek, s ha nagy ritkán megalkuszom is az ördöggel, azt csak nagyon megválogatott szempontok alapján teszem.

58F

2017. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!