Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért élveznek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért élveznek el hamarabb mint mi lányok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biológia.
2017. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert fő céljuk kizárólag a megtermékenyítés eredetileg,nem pedig a nő kielégítése.
2017. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát mire a párom elélvez, addigra én bőven sokszor túl vagyok au orgazmuson, szóval nem tudom, miről beszélsz..
2017. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Több lánynak is kellemetlen érzés orgazmus után a szex.
2017. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex elsődleges célja a megtermékenyítés, utódnemzés. Na most, régen a természetben nem volt tanácsos fél órákat-órákat eltökölni ezzel egy olyan fajnak, ami nem csúcsragadozó, hiszen amíg keféltek, addig védtelenek voltak, nem figyeltek annyira a környezetre, úgyhogy minél gyorsabban letudták, oszt' mentek a dolgukra.
2017. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez nincs így,legalább is én nem így tapasztalom.A lányok hamarább elélveznek.Vagy csak én csinálok valamit jól?:)18/F
2017. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biológia, evolúció, minnél több egészséges utód nemzése,stb.
2017. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

A Fiúk makkja megfelel a lányok csiklójának. Nagyjából azonos mennyiségű idegvégződés van mindkettőben.

Ha csak csiklóval izgatja magát egy lány, semmivel nem megy el lassabban, mint egy fiú. Fiúk sem azonos sebességgel élveznek el ezt sok egyéb dolog is befolyásolja.

De nagyjából azonos.

Viszont szex közben amíg a fiúk makkját elég inge éri addig a lányok csiklóját nem. Ott van a G-pont de kevésbé érzékeny, hiába mondják és felel meg a férfiak prosztatájának de egy férfi is nehezebben élvez el csak a prosztata izgatásától, mintha mellé még a farkát is izgatnák. Nőknél ugyanez. Csak hüvelyben csak G-pontból nehezebb, míg a férfi közvetlen a makkban kapja az ingereket. Persze, hogy hamarabb élvez el.

Biológia.

2017. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nálam nagyon nem így van a lány elélvezz 3x-4x mire én elmegyek :D
2017. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig később megyek el, mint a lányok.
2017. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!