Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy nem szakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OliverP.S kérdése:

Lehetséges hogy nem szakadt át rendesen a szűzhártyája?

Figyelt kérdés
A baràtnőm és én eldöntöttük hogy lefekszünk. Ő szűz volt (?) és miután átszakadt elvileg a szűzhàrtyàja , nem vérzett egyàltalán és a péniszem is csak kb a negyedéig megy be neki és fájdalmas pedig màr azóta 3x próbàltuk. Lehetséges hogy nem szakadt át rendesen? Teljesen nedves volt, kicsit feszült de amennyire tudott ellazult. Holnap megpróbálkozunk síkosítóval hátha. Tapasztalatok/ötletek?

2017. máj. 11. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tulfinomkodtátok, nem lehet? A szuzhártya az átszakad, ha egy farok bemegy oda (rendesen). Legkozelebb tedd be negyedig, huzzd vissza kicsit, majd ujra negyedik, ezzel ugymond kicsit szetkenyed a vaginában levo nedvességet, de utána probáld meg egy kicsit mélyebbre nyomni lehet. Lehet hogy fájni fog neki, igen, vannak lányod akiknek kicsit azért okoz fájdalmat az elvesztése. Ezt az egyet ki kell bírnia. Természetesen azért elotte és utána figyelj oda rá.
2017. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gumi alapból síkosított,direkt,hogy rásegítsen a nedvesítésre vagy gyógyszert szed a barátnőd?
2017. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen ment elsőre. Egyszerűen fájt már a negyedénél, de erőt vettem magamon és hagytam, hogy teljesen betegye. Igazából ugyanannyira fájt mint előtte nem lett durvább, utána lassan mozgatta párszor csak.

Aztán abba is hagytuk mert picit véreztem. Második alkalommal már nem fájt, de még szokni kellett. Túl kell esni az első igazi behatoláson és aztán már nem rossz, de szerintem elsőre nem is igazán kellemes.

Azóta is imádom a szexet! 26 L

2017. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. nem kell síkosító, felesleges

2. tedd be neki rendesen, ne húzd vissza a negyedénél - ha ott, ahol most fáj, átmész, és utána nyugton maradsz pár pallanatig, hogy szokja, akkor nem lesz baj


Nekem is van egy pont, ahol nehezebb egy picit, mert feszít (pedig jó ideje élek szeuális életet), de kis módosítás a behatolási szögön, vagy megemelem a csípőmet és probléma megoldva.


És a szüzesség elvesztése ilyen dolog, nem mindenkinek leányálom, sokkal inkább kellemetlen, fájdalmas, amin túl kell esni.

Azért a hüvely mégis csak egy olyan izom, amit általánosan 16-17 évig semmi nem tágított olyan mértékben, mint egy pénisz.

2017. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem még sosem holt olyan szűzhártya amit még nem szakítottam szét. Segítsek? :D
2017. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm/köszönjük a segítségeket. :D Túlestünk rajta, túlfinomkodtuk a dolgot tényleg de mostmár sikerült.
2017. máj. 12. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!