Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rendesen feláll a farkam a kolléganőmre?

Figyelt kérdés
Mellettem ül, baromi kedves és intelligens, és emellett rohadt jó illata van és néha kilátszik az egész combja. Ha csak egy kicsit fészklődik már rögtön feszül a nadrágom és képtelen vagyok a munkára figyelni. Ne gondoljátok, hogy komolytalan a kérdés, tényleg nem bírok koncentrálni máshova. Néha meg mintha flörtölgetne is velem. Mit csináljak? Ilyen ügyben lehet szólni munkaügyön, hogy pl. ültessék el mellőlem vagy valami? 26/F
2017. máj. 10. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

menj verd ki a wc-n, akkor nyugodtabb leszel


24F

2017. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
húzd meg
2017. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 acelsziv ***** válasza:
Varrd le
2017. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Menj ki a wc-re, és verd ki. Ne már, hogy azért ültessék el őt, mert nem bírod kordában tartani a kukidat... hány éves vagy? Jó, írtad, hogy 26, de mentálisan mint 12 éves kisfiú.
2017. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Huh

Hát tudod ez a világ így működik a farok már csak feláll.

A rosszabb hír hogy ezt a csajok általában leveszik. Ha flörtöl veled akkor mi az akadály?

2017. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4# Én vagyok a primitív, miközben te egyetlen mondatod nem bírsz összerakni 20 helyesírási hiba nélkül XD.


Mi van, régen nem jutottál már f_szhoz? XD

2017. máj. 10. 11:29
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Két dolgot tehetsz:

1. Beszélsz a kolléganőddel és elmondod neki, hogy mit gondolsz.(Ebből mondjuk lehet pozitív kifejlet de negatív is)

2. Átkéred magad más helyre dolgozni.


Azt még megjegyzem az előttem lévő hozzászólók nagyon komolytalanok, gondolom még nem voltak ilyen helyzetbe, pedig ez nagyon kínos lehet egy embernek a munkahelyén.

2017. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
rakd fel az asztalra az egyik combjat, tepd szet a seggenel a ruhajat azt pakold meg ott helyben
2017. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Legszívesebben tényleg ezt tenném.
2017. máj. 10. 11:42
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem veled van a gond, hanem a kolleganõddel, biztosan tesz azért,hogy te rosszul érezd magad. Szerintem tudja,hogy neked mi a problémád.A nõk nem vakok, észrevesznek általában mindent.
2017. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!