Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rendesen feláll a farkam a kolléganőmre?

Figyelt kérdés
Mellettem ül, baromi kedves és intelligens, és emellett rohadt jó illata van és néha kilátszik az egész combja. Ha csak egy kicsit fészklődik már rögtön feszül a nadrágom és képtelen vagyok a munkára figyelni. Ne gondoljátok, hogy komolytalan a kérdés, tényleg nem bírok koncentrálni máshova. Néha meg mintha flörtölgetne is velem. Mit csináljak? Ilyen ügyben lehet szólni munkaügyön, hogy pl. ültessék el mellőlem vagy valami? 26/F
2017. máj. 10. 11:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Persze, ez szerintem is így van. Olyanokat csinál, hogy mondjuk scrubble-özött a telefonján, aztán mondja, hogy segítsek már neki...de jöjjek hozzá nyugodtan közelebb, most biztos, hogy nem látom (pedig de). Hát nem csak a telefont láttam, hanem még a melludvart is rendesen. Fogtam magam és kimentem a mosdóba.
2017. máj. 10. 11:51
 12/25 anonim ***** válasza:
A kolléganõd arra vár,hogy mikor tepered már le.Jobb ha óvatos vagy.Ha szinglik vagytok,mi a probléma?
2017. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy ő nem az, meg nem is vagyok az ő esete, egyszerűen szeret húzni. Én átlagoska vagyok, a munkámnak élek, ő nem sok mindenhez ért, de nem is azért tartják.
2017. máj. 10. 11:57
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szerezz egy állandò szexpartnert aki minden nap kielégít ès így nem izgulsz majd annyira a kollèganődre.
2017. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

4-nek volt igaza, kerdezo.


Nyamnyila kisfiu vagy. Ra se mersz mozdulni, csak a nyalad csorog?

Mondjal fel, ne arulkodj a munkaugyon, mi lesz a kovetkezo megmondod anyukadnak?

2017. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Igazából én se értem, hogy ha tényleg flortol veled a csaj, akkor miért nem nyomulsz rá? Ha rányomulsz, akkor 2 féle képp sulhet el, ami mind a ketto megoldás lehet a számodra. Ha osszejon, akkor lesz egy szper élményed, és akár egy sex, esetleg rendes kapcsolat is osszejohet belole, ha meg nem fogja hagyni, akkor legalább észreveszi magát és lehet hogy abbahagyja a flortolést.


Szerintem ezt eloszor a koléganoddel beszéld meg, nem kell rogton a fonokhoz futni mint valami gyerek. Bezséld meg vele, vagy osszejon a sex, vagy állít magán kicsit.


Ha ezek után se változik, akkor már mehetsz a fonok után sexuális zaklatás miatt panaszt tenni. Koteles lenne a fonokod azonnal oldani az ilyen gondokat.

2017. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mi akadályoz meg hogy flörtölj vele? Megtiltotta valaki hogy meghívd egy italra? Mondtad már neki hogy mióta itt van észre sem veszed mellette a többi nőt? Megdícsérted már a frizuráját vagy az új cipőjét vagy bármijét? (akár azt hogy milyen kedves)

Lehet hogy meghalna egy kedves szavadért :)

2017. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sajnos (?) eléggé előítéletes vagyok a nagyon jól kinéző nőkkel szemben, és ez elsősorban személyes tapasztalatokon alapul. Soha nem volt még rá példa, hogy egy átlag sráccal egy bombanő jött volna össze leszámítva, ha az valami mást is fel tudott mutatni. Én meg nem tudok, egy egyszerű animátor vagyok, nincs saját cégem meg BMW-m, akkor miért választana engem, ha ettől "jobbat" is megkap? Nem hiszek már sajnos a mesékben.
2017. máj. 10. 13:47
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha már a kapcsolatban nem is hiszel, attol még egy sexben bízz legalább. Légy már egy kicsit pozitívabb. Lehet! hogy pénzhajcsárok a nok, de attol a sexet még ok is kivánják. Es ebben az esetben adott, hogy a no flortol veled. Forditott a helyzet. Csak ki kéne nyujtani a karod érte es megprobálni elvenni.
2017. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Na összeszedem magam, aztán alányúlok rendesen.
2017. máj. 10. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!