Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rendesen feláll a farkam a kolléganőmre?

Figyelt kérdés
Mellettem ül, baromi kedves és intelligens, és emellett rohadt jó illata van és néha kilátszik az egész combja. Ha csak egy kicsit fészklődik már rögtön feszül a nadrágom és képtelen vagyok a munkára figyelni. Ne gondoljátok, hogy komolytalan a kérdés, tényleg nem bírok koncentrálni máshova. Néha meg mintha flörtölgetne is velem. Mit csináljak? Ilyen ügyben lehet szólni munkaügyön, hogy pl. ültessék el mellőlem vagy valami? 26/F
2017. máj. 10. 11:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne légy már ennyire szerény, lehet már azon tul van,mint a BMW,cég stb. és az átlagos pasik kellenek neki.
2017. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Meséld el mi lett a vége :))
2017. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mond meg a főnöködnek, hogy zavar. Tegyen melléd molett hölgyet vagy egy pasit.
2017. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"......most biztos, hogy nem látom (pedig de). Hát nem csak a telefont láttam, hanem még a melludvart is rendesen. Fogtam magam és kimentem a mosdóba."


Hokizni. Ilyenkor mindíg menj ki a wc-be és hokizd ki magad rendesen, utána tuti rendben lesz minden fütyike terén.

2017. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Immár eltet két év. Kiväncsi lennék, ugyan megoldódott-e a helyzet? Végül milyen fejlemények következtek?

Elképzelhetö, hogy talän mär järtok? Netän csalädot alapitottatok? Vagy csak simän leszopattad a budiban a cégnél? Remelem minden okés! ;)

2019. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!