Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas szexuális élet. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szexuális élet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom elég nagy méretekkel rendelkezik. Ami eleinte nagyon jó dolognak véltem. 6 éve vagyunk együtt "gyerekként " jöttünk össze, viszont mostanra azért még nagyobb lett neki 2-3 cm-el.

Nagyon fáj a szex. Próbálkoztunk mindennel, az egyetlen megoldás az volt, hogy nem rakja be teljesen soha. Viszont még így is egyszer kétszer tovább csúszik a kelleténél. (De úgy voltam vele, hogy kibírom) erre ma szex közben benyög egy olyat, hogy szerinted jó ez nekem, hogy csak félig van bent?!?!!?

Nagyon kiakadtam :(

Elkezdtem sírni, de nem igazán tudott megvigasztalni. Mit tegyek szerintetek?


2017. máj. 10. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-as! Sehol nem írta a lány, hogy neki olyan jó lett volna. Attól, hogy a párja kevésbé rakta be a farkát, még nem válik szuperré a szex. Nekem pont az jött le, hogy közben is attól fél, hogy még jobban fog fájni, hiszen írta is, hogy van amikor mégis mélyebbre csúszott. Én ebben a helyzetben biztos, hogy nem tudnék ellazulni és élvezni a szexet, hiszen minden egyes lökésnél attól félnék, hogy fájni fog. :(
2017. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha fáj, akkor miért vagy vele? Komolyan kérdezem.


Az exszel nekem is fájt, és másfél év után jutottam el oda, hogy szakítok vele.

Okés hogy még szerettem, de hogy a szex gondolatára is görcsbe rándult a gyomrom - vagy minden kutyapózt végigsírtam, mert ő tövig tolta, hiába kértem, hogy ne tegye, rendszeresen véreztem - nem normális.

A szakításban más is közrejátszott, de ez nekem eléggé lényeges oka volt. Persze ő nem önző, és örüljek, hogy kaptam egy nagy farkat - valahogy mindig hasonló reakciókat kaptam a "fáj, állj le" - kérésemre.


A párom kisebb (2-3 centivel), és pont jó, eddig egy év alatt 2x okozott fájdalmat, de akkor piszkosul kívántuk egymást, és nem figyeltünk annyira.

Pedig naponta 1x minimum szeretkezünk, sőt, hétvégén 3-4 is összejön, mégsem bánt.


Persze, a párodat is megértem, mert szar lehet, hogy nem tudja betolni rendesen, meg vigyáznia kell, de biztosan talál olyan lányt, akinek jó lesz a mérete és nem kínozzátok egymást feleslegesen.


A méretbeli eltérés az egyetlen, amit nem lehet nagyon megoldani, mert idővel kibukik.

2017. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Pár éve szórakozás képpen lemértük. Akkor volt 21 cm

Nagyon élveztem. Minden pózban tökéletes volt. Kb 2 éve érzem azt, hogy egyre es egyre fájdalmasabb ebből gondolom, hogy nőlt ( meg persze látom). A szakítást fontolgatom, de már házasságról is volt szó. Nem tudom mit tudnék tenni, hisz nagyon szeretem, de egy kapcsolatban nagyon fontos a jó szex.

2017. máj. 11. 10:55
 24/24 anonim ***** válasza:

Őő mondjuk ha a korábban élvezted, akkor lehet én elmennék nőgyógyászhoz nem-e másról van szó pl endometriózis is tud ilyen fájdalmakat csinálni.


#20

Számomra elképesztő, hogy még mindig nem esett le mi a lényegi különbség a "nem annyira élvezem" és a "konkrétan fáj" között.

ÉS nem véletlenül szólok hozzá a témához, az én pasim is tövignyomja, viszonylag hamar, kb a szex első pár percében, ami nekem konkrétan fáj, de hogy neki most úgy nagyon jó. És megkérem, hogy még ne, és minden alkalommal elfelejti. Értem, hogy jó, de valószínűleg tudna még nagyon jó lenni pár perccel később is, amikor már én is ott tartom hogy talán élvezem... És nem megy el az egésztől a kedvem, mert fáj. Nekem ez olyan szintű önzőség, ami nem fér a kapcsolatba, nyilván mi is dolgozunk ezen a részén, mert amúgy meg másban tök önzetlen, de szerintem ez akkor sincs így rendben.

2017. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!