Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas szexuális élet. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szexuális élet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom elég nagy méretekkel rendelkezik. Ami eleinte nagyon jó dolognak véltem. 6 éve vagyunk együtt "gyerekként " jöttünk össze, viszont mostanra azért még nagyobb lett neki 2-3 cm-el.

Nagyon fáj a szex. Próbálkoztunk mindennel, az egyetlen megoldás az volt, hogy nem rakja be teljesen soha. Viszont még így is egyszer kétszer tovább csúszik a kelleténél. (De úgy voltam vele, hogy kibírom) erre ma szex közben benyög egy olyat, hogy szerinted jó ez nekem, hogy csak félig van bent?!?!!?

Nagyon kiakadtam :(

Elkezdtem sírni, de nem igazán tudott megvigasztalni. Mit tegyek szerintetek?


2017. máj. 10. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Sztem annyira nem gaz ha arra kell figyelni h meddig dughatom be nekunk is van hasonlo problemank csak azt nem lehet ennyivel megoldani sajnos ... Ha csak tul hosszu sztem a jobbik eset rakjatok parnat a labadhoz vagy fenekedhez es akkor nem tudja beljebb tolni

Meg merjetek le mert kicsit tulzasnak hangzik az a 24 cm

2017. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Jaja az utolsóval értek egyet.
2017. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es, köszönöm szépen de nekem nincsen semmilyen nyomorom, pusztán ismerem a tapintat fogalmát és tudom mikor és hogyan érdemes ilyen dolgokról beszélni, hogy értelme is legyen, ne csak sértegetésnek, bántásnak vagy panaszkodásnak tűnjön, akármennyire is igaz. Személy szerint úgy érzem, nem szex közben kellene az ilyen dolgokat megvitatni. Attól még, hogy neki nem jó, miért kell egyből a másik élményét is taccsra vágnia? Nem tudott volna várni vele és majd utána megbeszélik?

Erről szól a tapintat! De meddő vitában inkább nem veszek részt...

2017. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy mélytorokkal kiengesztelhetnéd.
2017. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Vagy komoly arccal mond meg neki, hogy utána olvastál és lehet kisebbíteni :D És próbáld egy ideig ne elnevetni.
2017. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

#13: "mikor és hogyan érdemes"

Mikor érdemes, ha nem adott helyzetben mikor leginkább releváns?

"Attól még, hogy neki nem jó, miért kell egyből a másik élményét is taccsra vágnia?"

Tisztelettel és tapintattal megkérdezem, hogy állítsam fel a farkam, ha nem jó? Hogyan élvezzek el ha nem jó? A szexben igen is van önzőség, nem pusztán tapintatról és egymás elfogadásáról szól.


"De meddő vitában inkább nem veszek részt"

Nem öregem, te vitában nem veszel részt. A vita éppen azért vita, mert egymás ellen feszül a felek véleménye és meggyőződése.

2017. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó, abban ugyan egyetértek veled, hogy az ilyet is meg kell beszélni, de én tutira nem szex közben tenném... hanem utána mondjuk.

Normálisan, higgadt fejjel, hogy legközelebb hogyan csináljunk és mit. Nem pedig akkor amikor a másik kiszolgáltatott, esetleg fájdalmai vannak, és még jót bele is rúgunk.

Másrészt milyen dolog már, hogy a páromnak fáj a szex, és nem azon dolgozunk, hogy ő hogy tudja úgy élvezni hogy az én élvezetem is megmaradjon, hanem a saját élvezetemet teszem előre? EZ nem párkapcsolat, max egy prostinál van ilyen lélek nélküli szex.

2017. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Az én párom már kb belefáradt, ha van szex, akkor én általában nem élvezem emiatt. De azt sem akarom, hogy neki rossz legyen vagy emiatt vége legyen a kapcsolatnak.
2017. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát nézd, itt komoly méretbeli különbségek vannak akkor... Ezt másként kellesz megoldanotok, sajnos :S.
2017. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Bocs #17, de veled sem értek teljesen egyet.

Ha az aktust én nem élvezem, nem lehet komoly fejjel kijelenti, hogy az szex. Tehát máris utána vagyunk, éppen egy konfliktus helyzetben.

Az odáig oké, hogy igyekezzünk higgadtan megbeszélni, de ha az belefér, hogy a nő közbeszól, hogy ne mert ez nekem nem jó, akkor ugyan ennyire legitim a pasinak közbeszólnia, hogy eddig és ne tovább, nekem ez nem jó.

Ezt értsük meg kérem.


A mihez tartás végett pedig a helyzet az volt a kérdező leírása alapján hogy: "nem rakja be teljesen soha". Tehát nem fájt éppen neki a szex, pontosan hogy neki jó volt, a másik félnek pedig nem.

Nem mondtam, hogy bármelyik fél élvezetét tegyük előre. Csupán azt, hogy ez egy teljesen normális és helyén való kívánság, és a "szerinted jó ez nekem, hogy csak félig van bent?" kérdéssel sincs az égadta semmi baj.

2017. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!