Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas szexuális élet. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas szexuális élet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom elég nagy méretekkel rendelkezik. Ami eleinte nagyon jó dolognak véltem. 6 éve vagyunk együtt "gyerekként " jöttünk össze, viszont mostanra azért még nagyobb lett neki 2-3 cm-el.

Nagyon fáj a szex. Próbálkoztunk mindennel, az egyetlen megoldás az volt, hogy nem rakja be teljesen soha. Viszont még így is egyszer kétszer tovább csúszik a kelleténél. (De úgy voltam vele, hogy kibírom) erre ma szex közben benyög egy olyat, hogy szerinted jó ez nekem, hogy csak félig van bent?!?!!?

Nagyon kiakadtam :(

Elkezdtem sírni, de nem igazán tudott megvigasztalni. Mit tegyek szerintetek?


2017. máj. 10. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a szűk punci vs nagy farok ellen nem nagyon lehet mit tenni. De a párodnak tudnék javasolni valamit:

Ne szúrkáljon téged! Igazán tudhatná hogy ez neked fájó pont!

2017. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy pontosan mekkora neki,de nem ártana egy kicsit a női nemi szervek anatómiájáról olvasgatnia a barátodnak..

Nem veled van a baj,csak gondolom neki is te vagy az első így nincs túl sok tapasztalata még.

Mondd meg neki,hogy a hüvely nyugalmi helyzetben 8 cm körül van,felizgult állapotban pedig maximum! a duplájára "nőhet".

16 cm fölött már a legtöbb nőnek necces befogadnia.

2017. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hmm elég bajban vagyunk sajna 24 cm a pénisze.

Próbáltam neki szépen elmagyarázni a dolgokat és azt mondta, hogy megértette erre a mai napon még is ilyet mond. Nagyon megbántott vele. Próbáltam magam túl tenni rajta, de még így este is ezen jár az agyam

2017. máj. 10. 22:17
 4/24 anonim ***** válasza:
Le is merted vagy o mondta h ekkora? mert az a 24 cm hosszabb lenne mint egy syoss hajlakk ...
2017. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Igazán lehetne megértőbb... A szex nem csak róla szól. Ha még azt sem értékeli, hogy legalább félig be tudja dugni, akkor jöhet a farkaspóz!

Amúgy meg kéne értse, hogy a nők 99,999999999%-ának ez túl nagy méret, és ez az egész nem a te hibád!

2017. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Próbálhatnád te is megérteni a barátod hisztizés helyett. Ha nem tűnt volna fel éppen őszinte volt veled annak ellenére, hogy tudta, hogy ezt bántónak fogod vélni. Pozitív dolgokban könnyű az őszinteség. Ilyen helyzetben örülj neki, hogy a szemedbe mondják ne akkor, mert ilyenkor jelent is valamit.

Képzelheted, de nem lehet túl jó neki amikor egy szenvedélyesebb aktus közben állandóan figyelnie kell milyen mélyre lök, ez a állandó kötelező kigondolás a helyzetből el veheti egy jó dugás élményét.

2017. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#6-os:

Nem az őszinteséggel volt baj, hanem a közlés módjával. Ennél csak tapintatosabban lehetett volna mondani ezt a dolgot! És ha értenél valamit is a nőkhöz, tudnád mennyire érzelmesek és mindent a szívükre vesznek, ezek után persze hogy érzékenyen érinti!

2017. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lemértétek? Tuti, hogy annyi? Bár végülis mindegy, hiszen ha "csak" 20 cm, akkor is fájdalmat okoz, s ez a lényeg. A párodat is megértem, tényleg elveszi az együttlét szenvedélyességét, hogy mindig arra kell figyelnie, nehogy túl mélyre menjen. Viszont azt sem lehet hagyni, hogy te szenvedj. Valószínűleg nem illetek össze méretileg. :(
2017. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Análozzatok, a seggesbe be fogja tudni nyomni tövig.
2017. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%

#7: Szerintem a helyzetnek megfelelő szavakat használta. Nincs ebben semmi sértő objektíven, 3. félként szemlélve.

Hogy az ő (és a te) kis szabály rendszeretekben túlzás kimondani a nyilvánvalót, az a saját nyomorotok.

2017. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!