Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a férfi a hibás, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfi a hibás, ha egy titkolt párkapcsolatban lévő nő kikezd vele?

Figyelt kérdés
Tesztoszterontól duzzadó, igazi bunkó parasztok gondolkodásmódja érdekelne ezügyben. Az történt, hogy az egyik bulihelyen egyik nővel elég jól elvoltunk, azt mondta, nincs pasija, történt ez meg az, persze nem tudtam hogy igazából hazudott, és van barátja. Ez utólag derült csak ki, és a barátja engem elkezdett fenyegetni másodkézből, hogy ha meglát engem, kiherél, hogy a csajára nyomultam... Nah, az lett a vége, hogy most hétvégén összetalálkoztunk ugyan azon a bulihelyen ezzel a barommal, felismert képről, és volt egy kis dulakodás, sajnálom, de nagyon felcseszett a gyerek. Nekem ugrott, én meg kiütöttem. Emiatt a baromság miatt nemhogy felfüggesztettet kaphatok, de lehet hogy kizárnak a kick box iskolából is, mert visszaéltem az erőmmel... Tudom, magamnak is köszönhetem a dolgot, de egyszerűen kegyetlenül fel tudnak idegesíteni az ilyen dolgok. Miért nem a csajt regulázza meg az ilyen? Komolyan, a csaja rányomul másra, és akkor a másvalaki a hibás? Miféle logika ez? A csajt kéne jól kiosztani, aztán ha úgy van, kidobni, amiért félre flörtölget. Azokat a szerencsétlen srácokat sajnálom, akik esetleg gyengébbek ezeknél a bunkóknál, és valószínűleg gyakran indokolatlan módon vannak összeverve a szórakozóhelyeken. Az ilyen csaj meg nem tudja, hogy itt mekkora tétje van a kis játékainak...

2017. máj. 7. 15:14
 1/2 nemethkaroly ***** válasza:

Náh, csak idióta volt a csávó. Ez esetben nem igazán tudsz mit tenni. Ha a nő el akar előled titkolni valamit, azt el is fogja. A csávó meg csak nem tudott hogy megküzdeni ezzel az árulással.


Én per pill nem járok semmilyen bulihelyre és nem is tervezek. A wigwam-be jártam régen, rock estékre. Imádtam felszedni a jó arc rockerlányokat. 22-28 évesek többségében. (volt egy 32 éves kedves is már)

Viszont legutóbb (még az építkezés előtt) volt egy pár este amikor holt biztonra állítom hogy 18+ ba fiatalok (18-) jártak. (egy-kettő csoda ha 14, de állítja hogy 22) (én meg 24)


De ha megfekteted.. te mész böribe. Ezt még megoldhatod személyivel, ami érdekes.. de 'jó va. Viszont a hátterét nem tudod lenyomozni. Az élet ilyen.

2017. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Belülről nézve mindig a 3. a hibás. Akár nőről, akár férfiról legyen szó.

(Valójában persze, hogy nem így van, de az átvert/megcsalt személy szemszögéből nézve igen.)

Nőként kerültem már én is ilyen helyzetbe.

A csávó egyedülállónak adta ki magát. Lefeküdtünk. Majd elszólta, hogy van nője. Nekem nem állt érdekemben köpni, gondoltam, hagyom az egészet, nem beszélünk többet.

Igen ám, de a srác írkált továbbra is facen. Letiltottam. Új névről írt. Tiltottam. Megtalált más oldalakon. Kb 2 ÉVIG(!!!!) Akkor megelégeltem, beszélgetés print screen, és át a csajának.


Eredmény: ez egy gagyi PS munka, amit én szerkesztettem azért, mert elmebeteg vagyok, aki beképzeli a dolgokat, és így akarom megszerezni a paliját, állítsam le magam, mert baj lesz.

Utána a csávó is rám írt valamelyik fiókjáról, amit épp nem tiltottam le, megfenyegetett, hogy kinyír, ha nem szállok le róla meg a csajáról, és mit hazudozok, nem is találkoztunk sose... mikor ott virítottak fölötte a régebbi üzenetei, amiben részletezte, milyen jó volt és csináljuk újra xD

2017. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!