Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom rávezetni erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom rávezetni erre a pózra? Persze finoman.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel sok dolgot kipróbáltunk már amiket mindig én hozok fel álltalában izgalommal fogadja és benne van.Most nem tudom hogy ebben benne lenne-e? A póz a következő egy alap kagyló pózzal kezdődik ami:a barátnőm felső teste az ágyon az alsó testével lábaival pedig felfelé van,kitámasztva hogy ne keljen magát tartani nehogy elfáradjon.Én álva az egyik lábammal átlépek a lábai között így a nemi szervünk pont egymás felett van.Akkor a pêniszem behelyezem a vaginájába és a golyóimat megfelelő sikosítással a popsijába.Aztán finoman fel le emelgetem őt.

2017. máj. 4. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG... ha erre ráveszed... megemelem a kalapom előtted.
2017. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megsérülhetünk szerintetek?Féltem barátnőm na meg golyóimat,lehet hogy még az is fáj ha rászorít.Ha van tapasztalatotok jöhet,kössz.:)
2017. máj. 4. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Már a kagyló póznál elakadtam, mi a rossebb az? Nem bírom elképzelni mi ez az ákom bákom, de azt sem, hogy a golyódat a seggébe rakod? WTF? Neked a golyóid is kőkemények vagy mi a fene, vagy mégis ezt hogy képzelted?
2017. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1.nem akarom rávenni ha nem akarja de nagyon ki akarom próbálni,jó lenne olyan aki már próbált ilyesmit és sikerült.Sima kagyló az jó érzés nagyon.
2017. máj. 4. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy trükközz, hogy a golyókat szépen süllyeszd el a másik lyukban és mindvégig próbáld a reszelés alatt benn is tartani őket, hogy ne csusszanjanak ki, így nehezebb lesz a dolog, de még ez is megoldható, ha ügyesek vagytok.
2017. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

B***szki, ezt a hülyeséget honnan a f***szból szedted? :DD

A barátnőd s***gglyukát nem félteném, de neked ez egy kib****ott fájdalmas élmény lesz, jó eséllyel sürgősségi lesz a vége :D

De hajrá :DD

2017. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A kagyló olyan mint az olló póz csak én állok a csajom megallattam van.A felső teste az ágyon fekszik a lábai meg posija felém felfelé van.Nem kőkemény a golyóm de nem érzékeny hogy fája a behejezés.
2017. máj. 4. 14:27
 8/15 A kérdező kommentje:

#5.kösszi nekem is ez a terv.

#6.hát remélem nem lessz igazad :\

de nem hülyeség nekem így egyszerre izgatja az eggyüttlét a herém prosztatám és a péniszem,a barátnömnek pedig a popsijat és a vagináját.Ha bejön akkor biztos siker lesz,ilyet még sehol nem láttam.

2017. máj. 4. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Baromság!!!!
2017. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
A póz gondolom ez lenne, de a heredugdosós rész... ugyan!
2017. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!