Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom egy kicsit elhanyagolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy kicsit elhanyagolja magát. Hogyan tudnám finoman rávezetni, hogy változtasson ezen?

Figyelt kérdés
Már fél éve együtt vagyunk és az utóbbi pár hónapban kezdi magát nagyon elhagyni. Meghízott, a haját sem állítja be szinte sosem, parfümöt sem használ már, tehát kicsit elhanyagolja a külsejét és ezáltal már nem tartom olyan vonzónak. Nem azt várom el tőle, hogy állandóan tipp-topp legyen csak szeretném ha valamennyire tartaná azt a szintet amilyenek megismertem. A válaszokat előre is köszönöm. 25/L
2015. okt. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Jó lenne, ha levetkőznéd ezt a felszínes tulajdonságodat!

Ne akard megváltoztatni, ha neki ez így jó, akkor fogadd el!


Ha meg meghízott akkor járjatok el együtt mozogni, étkezzetek egészségesebben..stb.


Egyébként közöld vele nyíltan az észrevételedet!

2015. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

#1

Egészséges étkezéssel is el tudsz hízni.:)

2015. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajándékozz neki egy új parfümöt,mond el, hogy ezt az illatot imádod rajta!


Esetleg megkérdezheted, hogy megcsinálhatod-e a haját :D

2015. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Én még nem híztam tőle. Most akkor velem van a gond?

2015. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ő nem hanyagolja el magát, csak a kedvedért túlerőltette eddig.

Ő ilyen.


Úgy érzi, már elérte, amit akart, és leveti a fárasztó szokásait.

2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

A szervezetednek kell egy bizonyos mennyiség,ezt a mennyiséget egészséges,jó minőségű kajákkal is át tudod lépni,kalória plusszba lesz a szervezeted,a plussz meg zsírosodást okoz.

Ennyit tudhatnál.

2015. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%

Büdös? Nem fürdik? Zsíros a haja? Ez probléma. A zselézetlen haj és a parfümhasználat hiánya nem az. Próbál természetesebb lenni, nem olyan mesterként, te meg rögtön ugrasz, hogy elhanyagolja magát, tehát szerinted aki nem parfümözött és nem áll a haja az már elhanyagolt:D


Ezek szerint csak a külsőség vonzott benne, a lelke, a személyisége már nem. Most írjam le, hogy ez mennyire felszínes? Szerintem te is tudod.


Ha felszedett pár kilót, az egy bizonyos mennyiség után 10+ kiló, már az egészségére káros, ezzel valóban csinálni kell valamit, de szerintem ezt ő is tudja. Mindenki tudja, ha felszedett magára. Azzal, ha az orra alá dörgölöd, csak depresszióba taszítod. Lehet hogy nehéz időszakot él, vagy épp boldog amiért azt hiszi szereti valaki stb..ezért nem figyelt oda. Nem tudhatod. Mert meg sem kérdezted, csak azt látod, hogy meghízott. Mond neki, hogy mozogjatok együtt.

2015. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!