Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak 14 centiméteres farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 14 centiméteres farok volt bennem, akkor 20 centiméterestől bevéreznék? Kínai volt az illető, akinek körülbelül 14 centiméteres volt a farka.

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen...nyilvánvaló..ne is közisülj inkább, nehogy gyerek legyen belőle...nem kell több idióta
2017. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Lehetséges, hogy igen, lehetséges, hogy nem, főleg, ha van síkosító, s ellazulsz kellően.
2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Sokan fogtok utàlni de muszaj megkerdeznem a honfitàrsaimtól titeket nem zavar hogy egy külföldiakivel semmilyen kapcsolata nincs az embernek szexel egy magyar lányt akik mellesleg amugy is kevesebben vannak mint aférfiak?
2017. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Csak a kutyabarátokat zavarja. Mert ők úgy vannak vele, hogy a fajták keveredése korcsok megjelenéséhez vezet . :)
2017. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Marmint nem kulfoldi hanem akikkel kevésbè azonosul az ember azsiai és afrikaira gondoloksokat filoztam ezen mert mint ember tisztelem oket de mivel engem nem izgatnak se az azsiai se a nèger lànyok ezèrt szarul érint ha ők meg idejönnek és azokkal a lányoktol akarnak valamit akikkel felnőttem
2017. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem azzal van bajom hogy afrikai vagy azsiai hanem hogy valojaban nem adnak hozza ezzel a hazánkhoz ha azt mondja hogy a itt akarna élni akkor oke de az hogy meg ha szereti az is jo csak nekem nem ez jon le egyszeruen a dugjunk mentalitast latom gyakran
2017. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De bocsi amugy egyszeruen csak ha azt latom hogy nekem nem jon ossze kozben pedig olyanok akik esetleg ellensegesnek tekintenek engem azokkal osszejonnek akkor kifutnek a vilagbol csak az a baj hogy amikor elerem a hatart is ugyanaz a szarcsimbok maradok
2017. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy a kérdező magyar?

Csak mert beszéli a nyelvet?

Lehet ő is kínai.

2017. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudom csak valamièrt ez kicsit bosszantott az utobbi idoben es nem akarok hülye lenni ezert szeretnék okulni masok velemenyebol
2017. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De senkit nem akartam megbantani ha megis sikerult akkor bocsanatot kérek
2017. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!