Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy akinek pici a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy akinek pici a farok mérete kocsi méretével kompenzál?

Figyelt kérdés

lerágott csont, de aki akar írjon választ


vagy privit :-)



2017. ápr. 28. 14:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Ez hülyeség.
2017. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Igaz :(


Én egy Volvo nyergessel próbálom kompenzálni.

2017. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Én egy fos kis suzukival járok, de nem azért mert nem vehettem volna nagyobbat is. Éééééés! A f@rkam sem nagy. Akkor most dőlt a tézis, vagy még aktuális? :-)
2017. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez kvara igaz, elhiheted xD
2017. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nincs kocsim. ;) Farkam meg van. A mèrete is megfelel. Igy a kèrdès el is dőlt :)
2017. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nagy a farkam, kocsim meg kicsi - de csakis azért, mert nem szeretném a környezetemet terhelni. Plusz néha biciklivel járok a városban, de inkább gyalog.
2017. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nyilvan függ a megvalosithatosag kerdesetöl is.


Nem tudom (es nem is erdekel) az intimmeretük, de teny, hogy ismeröseim közül nagyobb aranyban vezetnek draga/nagy/presztizs autot, akik erezhetöen valamilyen önbizalmi problemaval rendelkeznek es/vagy kenyszeresen bizonyitani akarjak, hogy mire vittek. Engem csak az a mentalitas irrital, amikor azt hiszik, hogy csak annak nincs ilyen autoja, aki nem teheti meg. Ilyenkor csak mosolygok magamban es arra gondolok, hogy akad böven olyan, aki azert dolgozik, hogy törlesszen egy ilyen autot es akad olyan is, aki mellette azert dolgozik, hogy nekem fizessen berleti dijat...



Ilyenkor csak meg viccesebbnek tartom, hogy mennyire felcseszi az agyukat az ilyen sztereotipia. Nem irigylem attol, akinek mas okok miatt tenyleg ez a megvalosult alma es hobbyja, de ezzel az elöitelettel neki is szembesülni kell.

2017. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem alaphelyzetben csak pár cm, mikor megkeményedik, akkor sem vmi nagy. 12cm körül van, mégis Audi A6- al járok. De nem akarok kompenzálni senkinek semmit, mert engem nem zavar, h ekkora. Még szeretem is, h mem nagy.
2017. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

2 méteres vagyok, de pici a p0cs0m. Nagy méretű kocsit nem azért veszek, hanem, hogy utazás közben a lábaimnak legyen kényelmes tér és mögöttem is elférjen egy átlagos méretű ember. Ez van. És vajon az X6-os BMW-ben ülő nőknek mennyire lehet pici a p0csük??? :D LOL

Klisés hülyeség.

Csajozni meg nem kocsival szoktam, és nem is a f@52ommal.

2017. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#9 vagyok #8-hoz csatlakozom. A kis méret és a vérpénisz előnye, hogy nyugalmi helyzetben az a 3-5 centi gond nélkül megvan a gatyában és nem kell igazgatni. :D

Arról a 2-3 szexpozitúráról amit a rövidségem miatt nem tudok alkalmazni, meg készséggel lemondok. Többet ér, hogy kényelmesen tudok ülni és öltözködni. :D

2017. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!