Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek se jo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek se jo szopni egy 19/6 cm farkat? Barátnöm aszt mondja fáj az állkapcsa, azért nem szereti csinálni. Pedig én ugy élvezném.

Figyelt kérdés

Barátnöm aszt mondja fáj az állkapcsa ,azért nem szereti csinálni. Pedig én ugy élvezném.

És herét nyalni szerettek?



2017. ápr. 27. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Pedig én ugy élvezném. Ezt te írtad.

Hát próbáld meg :))

És alkoss véleményt magad :P

2017. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szopást élvezném. nem szopni..
2017. ápr. 27. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mert egy idő után tényleg fáj.. Próbáld ki hogy a farkaddal megegyező nagyságú valamit veszel a szádba legalább fél órán keresztül. Hidd el egy idő után fájni fog a szád
2017. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Senkit nem érdekel ám a burkolt szexhirdetésed és a dicsekvésed a méretedet illetően.

Nem mindegy ki mekkorát szeret szopni. Úgyis csak a barátnőd szopja a tiédet nem?

Vagy csak nem azt várod, hogy majd itt a csajok hasra esnek, hogy hú mekkora farok és majd sorba állnka, hogy leszophassanak?

Szánalom...

22/l

2017. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En se gondoltam hogy egybe fél órát. 10-20percet kb. Közben egy kis here nyalással maszással. Cici közé stb...
2017. ápr. 27. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Aztàn spricc a köldökbe
2017. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az már szinte mindegy hova mell, arc, száj,köldök 😄
2017. ápr. 27. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Legalább egyszer kipróbálnám milyen egy ekkora farkát kényeztetni. 15 centivel volt már dolgom.
2017. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után tényleg kellemetlen tud lenni hidd el!
2017. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

El ne higyjétek már az ilyen kamukat bazzeg, 6 centi vastag farok az egy sörösdoboz vastagsága :DD

Ilyenből lehet maximum pár száz az egész világon, de itt a gyakorin mégis minden harmadik hülyegyerek ekkorával turnézik.. :D

2017. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!