Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi egyszer megkívánt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi egyszer megkívánt egy nőt, akkor már nem mond le róla egykönnyen?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel jó viszonyban vagyunk mióta oda kerültem. Bejövünk egymásnak egyébként, de nekem van párom, neki meg felesége és három gyereke. Soha nem volt közöttünk semmi, könnyed flörtön kívül. Viszont nekem mostanában kezd tönkre menni a kapcsolatom, és valahogy minden pasi észreveszi rajtam, hogy kielégületlen vagyok, pedig nem beszélek róla. Valahogy ő is közelebb került hozzám. Találkoztunk egyébként már többször is munkán kívül, a családját is ismerem, szóval nem gondoltam volna, hogy gáz lesz abból ha áthívom, hogy megcsinálja a gépem, de mikor itt voltunk kettesben megcsókolt. Én meg talán túl vadul csókoltam vissza. Azt mondta nagyon kíván, és azóta folyton keres, hogy mikor tudnánk megint találkozni kettesben. Nagyon elcsesztem ezt az egészet, és most nem tudom, hogyan csinálhatnám vissza, hogy megint csak barátok legyünk. Szerintetek ez még lehetséges? Vagy egyetlen dolgot tehetek, hogy nem megyek többet a közelébe?

24N (40F)


2017. máj. 2. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Kinyitottal egy ajtot, s bizony nehez elhinni hogy nem szabad bemeni rajta.


De..... Miert nem dugsz vele egyet? Jol esne neked is, neki is, senki se tudna meg

Hidd el egy hazas ferfi nem pofazza el. ;-)

2017. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell beszélni vele, hogy nem akarod ezt tovább vinni, és szeretnél a barátja maradni. A vágy attól még megmarad benne, de ha értelmes ember, ezt háttérbe tudja szorítani. Én is voltam már hasonló helyzetben férfiként, megértettem és tiszteletben is tartottam a lány kérését. Ahogy láttam rajta, inkább ez lepte meg, később is meg akart csókolni, de én onnantól már nem éltem a lehetőséggel.

A lényeg az őszinteség. Ha olyan a kapcsolatotok, mondd el neki, min mész keresztül, és könnyebb lesz utána.

2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd el neki, hogy kedveled, de nem szeretnél többet. Akkor amikor a csók volt, gyenge voltál, de ez csak egyszeri alkalom volt.
2017. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha festő, akkor nem. Főleg, ha a nő, énekes...
2017. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bizony!
2017. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pasik ilyenek vagyunk. Észrevesszük, ha egy nő kielégületlen, akkor is, ha esetleg a nő még saját magának se vallja be. :-)
2017. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mr rex ***** válasza:
Hát igen... áthivtam hogy csinálja meg a gépemet, ebből már egy ilyen korú pasi levágja, hogy talán te is akarsz valamit tőle :) szerintem ezt döntsétek el ti :)
2017. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!