Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha párkapcsolatban van, de eljátszom a gondolattal, hogy más nővel rámenősen flörtöljek esetleg ágyba bújjak?

Figyelt kérdés

Van egy női ismerősöm akinek sok pasi nem jut ki az utóbbi időben, viszonylag elég jól is néz ki, és eléggé olyan a viselkedése, hogy összefeküdne velem ha nem lenne bnőm.

Speciel nem vagyok az a kategória, hogy félrekúrjak, de bnőm előtt eléggé kedveltem az alkalmikat, és ez a csaj is megmozgatja a fantáziámat, de tényleg nem csinálnék semmi olyat

Gáz, hogy szexuálisan felkelti az ismerősöm ennyire az érdeklődésem, vagy egy idő után előfordul az ilyen (bnőmmel két és fél éve vagyok együtt) esetleg a korom miatt lehetek ilyen "éretlen" ( 21 vagyok)


2017. máj. 2. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és bnőmmel a szexuális életem is eléggé kielégítő...
2017. máj. 2. 10:46
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az étlapot meg lehet nézni attól függetlenül, hogy már csak egy kaját fogyasztasz. :) Bár egy másik hasonlattal élve, attól, hogy a csokifagyi a kedvenced néha megkívánhatod az epret is. Remélem érthető :)
2017. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg ez csak fantázia, miért lenne baj?


Mindenki eljátszik néha a gondolattal... Csak az a kérdés, hogy fantázia marad, vagy lépsz is?


De arra figyelj, hogy ne menjen a fantáziálás a kapcsolatod rovására!

2017. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok lépni, max a csajt talonban tartani :D

De na , akkor megnyugodtam hogy ez még nem vezet sehova :p

2017. máj. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!