Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám rámnyitott mikor masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám rámnyitott mikor maszturbáltam, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
anyám rámnyitott mikor vertem ,nem mondott semmit csak nézett engem meg a merev péniszem kb egy percig,mit mondjak neki? 18/f

2017. máj. 2. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1 percig? Jó régóta nem láthatott falloszt a mami.
2017. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmit.
2017. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Rám édesapám nyitort rám nemrég, szóval kb ugyanez a szituáció. Szerintem nem kell semmit mondani, ne érezd kínosnak, mindenki maszturbál, ő pedig igazán kopoghatott volna. :D


20L

2017. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézte 1 percig?Te addig mit csináltál?
2017. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem tudom miért nézte addig.hát ültem ott állva,kb leblokkolva
2017. máj. 2. 10:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. o is leblokkolt. Ne mondj semmit. O sem fogja felhozni, te sem fogod. Megy tovább az élet, mintha mi se tortént volna.

27F

2017. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Persze.

Egyrészt nincs olyan anya, aki egy egész percig bámulná a fia merev péniszét, mert ő maga is zavarba jönne a helyzettől, és igyekszik kimenekülni belőle. (Ha nem, akkor vagy fogyatékos vagy perverz.)

Másrészt nincs olyan fiúgyerek, aki - ha rányit az anyja miközben veri - széttárt lábakkal és meredező hímvesszővel ott marad, ahelyett hogy odarántana valamit már csak reflexből is. (Ha mégis van ilyen, az nagyon perverz.)

Harmadrészt nincs az a hímvessző, ami ebben a rendkívül kínos szituációban merev maradna egy teljes percen keresztül.

Ha ezek után mégis igaznak érzed a labilis sztoridat, és feltétlen mondani akarsz valamit anyádnak, olvasd fel neki miket írtak válaszként a kérdésedre!

2017. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek 100%-ig igaza van!!!!!
2017. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es meg 7-es válaszon krrvajót röhögtem.

Kérdezô, felejtsd el. Mindenki maszturbál.

2017. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kell semmit mondanod, mintha mi sem történt volna. Anyád szegény, nyilván most ébredt rá, hogy az ő édes kisfia tulajdonképpen érett férfi. Ez egy anyát valóban sokkolóan érinthet, ha lelkileg erre nem készült fel.
2017. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!