Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kihasznált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznált?

Figyelt kérdés

Volt barátommal egy hónapig voltunk együtt. Előtte már lefeküdtem vele mielött össze jöttünk volna.. Mióta szakítottunk azóta is minden nap ír, akar találkozni egy héten többször.

Gondoltam arra szex miatt akar. Tegnap találkoztunk is. Egy jó napot eltöltöttünk együtt, este le is feküdtünk. Szóba hozta hogy lehetne barátság extrákkal, de nincs kizárva hogy fogunk még járni. Ezt most tudjam be úgy hogy ki akar használni? Vagy mi ez? Te bele mennél ha egyikőtöknek se lenne senkije?



2017. máj. 1. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem feltétlen kihasználás hisz látod....

Barátság extrákkal. Eltöltöttetek egy napot, jól elvagytok stb működik a szex max komolyabban nem.

Ebbe semmi kihasználós nincsen. Akkor kéne igy érezned ha csak szexre akarna összejönni.... igy látod, hogy emberként is érdekled ...nem?

2017. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Az lemaradt, hogy igen.... bele lehet menni.

Számomra ez a szexkapcsolat legkultúráltabb formája. Ettől senki se kevesebb...

2017. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj én még szeretem de ha szexre oda adom magam neki mindig sose fog többként tekinteni rám megint
2017. máj. 1. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebbe amit utoljára mondtál abszolút van valami igen igaz lehet. De hátha ez a szex barátság kombó elmélyül annyira hogy újra egymásba habarodtok észre se veszitek. Ettől inkább akkor élj ha azt látod tényleg csak szexre kellesz. Hát ennek igy legyen feltétele szerintem ezek a találkozások szórakozások stb stb.

Ahogy érzed ahogy te birod próbáld meg eldönteni neked mi lenne a legjobb és az eszedre próbálj hallgatni elsősorban.

Vagy kerek perec mond meg neki igy nem megy neked a dolog. Zárd le hátha el kezd udvarolni.....

2017. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele. Ha még szereted akkor mondd meg neki te szexnél többet akarnál, de.ha ő nem akkor inkább ne feküdj le vele... vagy próbáld ki azt, hogy egy eltöltött nap után nem fektet le és.mit szólna ehhez
2017. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod,miért használna ki??!
2017. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!