Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihasznált, átvert, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált, átvert, hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

18. szülinapi ajándékként elkezdhettem az egész jogsi-szerzést. Megvan a KRESZ vizsgám, meg az EÜ is. Szeptemberben elkezdtem a gyakorlati órákat. Igazából ez a része nem is annyira fontos. Az oktatóm egy negyvenes éveihez közeledő sportos, ápolt, jó humorú, kedves és türelmes pasas. Eléggé szimpatikus volt már az elején is, de egyre jobban kezdett tetszeni és rendesen belehabarodtam. Azt akartam hogy észrevegyen, mint nőt. Próbáltam csinosabban öltözködni, odafigyeltem a sminkemre, frizurámra, vettem egy rakás új parfümöt is. Úgy voltam vele, hogy bármit, csak észrevegyen már! Ez is történt, de ahhoz képest hogy én egy szűz, tapasztalatlan, felénk lányka voltam, elég bátran viselkedtem vele. Nem volt sose erőszakos vagy követelőző. Már az óráimon kívül is találkozgattunk (csak titokban, nehogy az állásába kerüljön). Addig addig hogy elmondtam neki hogy szeretem, és kívánom. Lefeküdtem vele, minden csodálatos volt. Gyengéden ért hozzám, megkérdezte hogy mi hogyan jó nekem, a fellegekben jártam. Aztán jött a fájdalmas ébredés... Egyik nap a TESCOban vásároltunk anyukámmal, mikor szembejött. Rögtön oda akartam menni hozzá, de idegesen intett hogy ne tegyem. Akkor láttam hogy nincs egyedül, egy tőle kicsivel fiatalabb, enyhén duci nő állt mellette, aztán vettem észre, hogy egy babakocsi is van a közelükben. Alig kaptam levegőt. Nem értettem az egészet. Félrelépett velem? Miközben gyereke, felesége van? Sírni akartam, undorodtam tőle. Szerettem, neki adtam magam, elhitette velem hogy én vagyok számára az egyetlen, azt mondta hogy szeret. Nem tudom mihez kezdhetnék. Mintha kiüresedett volna a lelkem, összezavarodtam. Nem ettem, aludtam, sápadt voltam, kiszáradás miatt pár napra kórházba kerültem. Mára már jobban vagyok, de úgy érzem többet egy férfiban sem tudok megbízni. Hiszen ő is csak kihasznált. Mi a garancia rá, hogy a legközelebbi alkalommal mikor valaki azt mondja szeret, nem csak játszik velem? Hogyan lehet egy ilyen eseten túllépni? Az, hogy a jogsimmal mi lesz, már csak a jéghegy csúcsa. Lehet hogy csak én voltam a naiv, buta tini, de akkor sem hiszem hogy ezt érdemeltem. Azóta sem keresett, csak egyetlen egyszer. Nem úgy tűnik, hogy jelentettem neki bármit is. Valakinek van valamilyen tanácsa? Idén érettségi, és nem tudom, hogyan fogok tudni a tanulásra koncentrálni...

18L


2015. nov. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Buta voltál ez van.. Lepj tovabb. Legkozelebb majd nem futkosol 40 eves nos pasi utan.. Gyurut nem hordta mielott meg megdugott volna?

Hogy lehetsz ilyen naiv? Mit gondoltal majd osszehazasodik egy olyan lannyal aki a gyereke lehetne? Istenem..

2015. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos elég kiábrándító lehetett... De azt mondom személy szerint, hogy igen, naív voltál. Gondolhattál volna erre előbb is, esetleg meg is kérdezhetted volna ezt tőle.Persze hogy lefeküdt veled, hogyha kívántátok egymást, csak ő nem számított arra, hogy találkozni fogtok még valaha is úgymond a közéletben és ezért meg merte ezt tenni veled. Bánkódj rajta, annyit amennyi jól esik, de azt mondom neked, hogy próbáld minél előbb elfelejteni ezt a dolgot és inkább tanulni belőle. Legközelebb járj utána a dolgoknak mielőtt felelőtlenül cselekedsz :D és ezt nem kiokításképp, félre ne értsd! csak a saját érdekedben.
2015. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat jelent, de az idő majd segít elfelejtetni. Örökre sosem fogod, ha az első volt, legalábbis szerintem.


Ezért szükséges a hosszú ismerkedés, hogy valamennyire kiismerd, tudd, nagyjából mire számíthatsz, és ezért ajánlatosabb később lefeküdni a másikkal. Ha az első, meg pláne.


Sajnálom, ami veled történt, tényleg naiv voltál, de próbáld meg az előnyödre fordítani és felhasználni a tapasztalatot, hogy legközelebb egy normális kapcsolatot tudj kialakítani.

2015. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít. :) Tapasztalat.
2015. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted egy 40 éves vén f...sz nut akarhat egy 18 éves taknyostól? Jó reggelt.
2015. dec. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!