Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihasznált? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja az történt velem, hogy átmentem haveromnál elhívni gördeszkázni, de nem volt otthon. Az anyukája nyitott ajtót, akiről annyit kell tudni, hogy régen elvált, nincs senkije. Azt mondta, hogy sajnos a barátom nincs otthon, elment a rokonjaihoz látogatóba pár napra. Behívott a házba, elkezdtünk beszélgetni, jó viszonyban vagyok vele, néha beszélgettünk. Aztán furcsa dolog történt, elkezdte mondani, hogy milyen régóta nem szexelt, ki van éhezve a teste. Felajánlotta nekem, hogy feküdjek le vele. Korábban is fantáziálgattam a gondolatról, de soha nem mertem neki megmondani, gyönyörű nő. Beleegyeztem, megtörtént, haza mentem. De kezd furdalni a lelkiismeret, hogy mi van, ha haverom rájön. És rosszul érzem magam, mert úgy érzem a nő kihasznált, és csak a játékának voltam a része. Mit csináljak?

19F


2016. aug. 30. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
dugd meg újra..komolyan.. ha nem vagy benne biztos tedd meg megint és utána meglátod h érzel
2016. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd a segged a földhöz.
2016. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is kamu.

Ha igaz lenne akkor nem használt volna ki, mert élvezted te is.

2016. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó játék vagy akkor használtasd magad többször. Agymoshatlak?
2016. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nő?
2016. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
45
2016. aug. 31. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
7. Azt nem írta, hogy áthívta a haver. Csak azt, hogy átment hozzá, hogy elhívja gördeszkázni.
2016. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért merész kijelentés!! Miért is használt volna ki? Te mondtál rá igent,igaz? Mire számítottál majd jártok vagy m-i p-ö-c-s-? Sz.e.x volt nem több
2016. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!