Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak? Szex kozben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Szex kozben belevegosodok

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak .

Mikor a baratommal egyutt vagyunk es egy bizonyos pozra terunk at (kutya) belevegosodik a huvelyem es mikor kiveszi elegge felreertheto hangjava van. Ezzel a hanggal meg nem is lenne baj mert hala a jo egnek a paromat nem zavarja ,de altalaban mikor ez elofordul akkor faj

Es ebben a pozban 10/9-szer fordul elo

Nagyon kellemetlen es jo lenne ha tudnek valamit tenni hogy ez ne legyen



2017. máj. 1. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Találjon új kedvenc pózt. A szexet nem csak egg embernek kell élveznie. Ha megmondanád neki hogy ez kellemetlen nem gondolkodna ilyenekbe ha nem önző.
2017. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Néha nekem is fáj ugy. Nem tudom,mit lehetne tenni. Ilyeb az alkatunk, h nekünk fáj kutyában. Semmi nincs ellene sztem.
2017. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt ilyen.

Én azt gondolom nem megfelelően csinálja és másoknél is ez lehet.

Szerintem be lehet rakni egy farkat úgy is, hogy "betolod a levegőt vagy nem"

Ez ugyanazzal a partnerrel saját tapasztalat nekem amikor szóltam onnantól jó volt, nyilván én is máshogy helyezkedtem már hozzá.

2017. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem túl vékony a pélója?
2017. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor szülés után kitágultam.

Nem lehet hogy te is tágabb lettél kicsit?

2017. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a puncifing, de a kutyu t meg imádom, szoval inkább némi kellemetlenség utána :)
2017. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de nem fáj :)
2017. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!