Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgaigazolás, petzvál! Mit...

Vizsgaigazolás, petzvál! Mit csináljak? (más opció nincs, csak a petzvál)

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken (07.08.) sikeresen megcsináltam a forgalmit ! Ki akarom váltani, azt mondták a suliban, hogy 4 munkanap és mehetek érte (petzválba. Ma letelt, nem kaptam semmi értesítés, hogy mehetek érte, hívtam őket, nem vették fel ! Utazni a semmiért meg nem akarok, szerintetek holnap ha felmegyek pestre megkapom a papírt?
2016. júl. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a telefont pont az ilyen esetekre találták fel. Tudod, távolról emberekkel beszélni, anélkül, hogy odamennél.
2016. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább elolvashatnád rendesen amit irok ! Ha nem akarsz segiteni, legalabb ne baszn@d fel masikban a pumpát! Olvasd el Mégegyszer , oda irtam hogy nem veszik fel a telefont !!!
2016. júl. 13. 17:17
 3/3 anonim válasza:

Lehet azóta megváltozott a dolog,de amikor én csináltam a jogsit akkor a forgalmi után a vizsgaigazolásért akkor nekem az nkh-ba kellett bemennem nem pedig az autósiskolába, ez 3 éve volt.

Szerintem menj fel az NKH weboldalára, ott megtudod nézni hogy mit kell magaddal vinni ahhoz hogy kiadják az igazolást, plusz azt is megtudod nézni hogy milyen időpontokban adnak ki vizsgaigazolást.

2016. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!