Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elment a kedvem a vezetéstől,...

Elment a kedvem a vezetéstől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
10. pótórám lesz holnap. Cikinek érzem, mert jól vezetek. Az oka, hogy nagyon naiv voltam és egy másik vizsgám (sulis) volt múlt héten amire elég durván hetekig rágörcsöltem és lelki gondok is voltak, kb szeptember elejétől. Emellett szépen betettem a pótórákat, hát katasztrofális vége lett mindegyiknek. Az oktatóm legutóbb azt mondta, biztos megbuknék, ha mennék is leváltatna mert ő nem jönne el velem. Sírtam a legutóbbi 4 alkalom után otthon. Párom biztat, én meg egyre jobban megutáltam a vezetést. Kedves és türelmes volt az oktatóm, de mióta görcsöltem a vizsgámra egy méregzsák lettem állítása szerint és ez nem tetszik neki. Bambulok, parkolásnál néha rágörcsölök... ettől eltekintve minden "ok".
2016. okt. 13. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kimerültség oka a dekoncentráltságnak, arra van megoldás: tarts szünetet, pihend ki magad.

1-2 hét szünet.

Idegesen kapkodva nincs értelme szenvedni, pihend ki az utóbbi hetekben összegyűlt stresszt.

2016. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hanyagold pár hétig a vezetést.

Az a pár hét ide vagy oda nem számít semmit.

2016. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!