Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti csak csiklóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csak csiklóval vagy hüvellyel is el tudtok élvezni?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem kíváncsiságból. Én csak csiklóval tudok. Sokat veszít, aki hüvelyileg nem tud?
2017. máj. 1. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én is csak csiklóval.
2017. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nincs kétféle orgazmus.Ugyanaz játszódik le az agyban.
2017. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Legtöbbször csiklóval tudok, de volt már néha hüvelyi is, de ritkán jön össze. Szerintem egy és ugyanaz a két orgazmus
2017. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Igen, megy mind a kettő. Viszont csak és kizárólag hüvelyi úton úgy, hogy nincs ingerelve a csiklóm, úgy elég ritkán, mivel az sokkal összetettebb dolog.

Viszont semmit nem veszítesz vele, hogy azt még nem élted át. A csikló általi orgazmus is nagyon-nagyon jó.

Meg aztán, ha szexelsz is, akkor meg gyakorlatilag ha izgatod a csiklódat, akkor maga a hüvely izgatása, ahogy benned van a partnered, az hüvelyi és csikló izgatásával egyszerre valósul meg, tehát már nem csak csikló általi orgazmusod van.:)

2017. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mindkét módon.
2017. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak csiklóval :(
2017. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak csikló
2017. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
#4 tökéletes választ adott. A csikló a látható része mögött a nő teste belsejében folytatódik, kettéágazik és a hüvely két oldalánél ér véget. Hüvelyi behatolásnál a pénisz mozgása átadódik a csiklóra, és az orgazmus annak az ingerlése által váltódik ki. Ez a mechanizmus kinél tökéletesen, kinél kevésbé jól működik, eszerint van a "kétféle" orgazmus. Egyik sem alábbvaló a másiknál.
2017. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Csiklóval
2017. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
irj nekem kérdező srgitek rajtad, lehet csak kis szerszámokkal próbálkoztál
2017. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!