Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Száraz hüvellyel is ki akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Száraz hüvellyel is ki akarja próbálni. Ti hogy éreznétek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettünk a barátommal és hirtelen feltett egy olyan kérdést, hogy egyszer kipróbáljuk-e majd "szárazon". Kérdezi: szerintem milyen lehet, én mondom: azt tudom, hogy nekem fájdalmas. Látta rajtam, hogy viszakozom, mégsem tágított az ötletétől.

Elmondtam neki az ezzel kapcsolatos ellenérzéseimet, hogy én nem kívánom ezt, de ha ő szeretné elviselem. Természetes, hogy sok mindent ki akar az ember próbálni a szexuális életében, mégis kissé bántónak érzem, hogy szinte szándékosan fájdalmat akar nekem okozni. Ti mit gondolnátok?



2015. aug. 28. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
És mi lesz majd, ha beteszi szárazon, te meg visítasz a fájdalomtól? Folytatja? A b@rom... Én a helyedben meghagynám ezt a kretént olyannak, aki szereti az erőszakot. Vagy nyomj a kezébe egy vasdörzsit, hogy tessék, próbáld ki ezzel, ez elég száraz. -_-
2015. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felejtős a pasi ha a kíváncsisága fontosabb mint te vagy. Miért is akarod elviselni? Nem értelek. Ha fontos vagy neki, nem okoz fájdalmat - főleg nem szándékosan. Mire jó ez? Dicsekedni a haverjainak, hogy erre is rávett?
2015. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szárazon? Ajjajj az azért nagyon nem jó. Nekem volt olyan barátnőmmel régebben hogy nem voltunk olyan nedvesek, és fájt neki is meg nekem is.
2015. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem neki is fájna nem csak neked ha ez egyáltalán lehetséges...de ha ekkora idióta, hogy ilyen dolgot erőltessen szerintem keress mást...


22F

2015. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg! De téged is minősít ha ő a barátod!
2015. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bár ez alapján tényleg úgy tűnhet, hogy erőszakos, de egyáltalán nem az. :) köszönöm a válaszokat, lehet elrettenti majd őt is az, hogy neki is fájhat. Észérveket ő is elfogadja.
2015. aug. 28. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból: Becsüld annyira magad mint embert, és mint nőt, hogy nem mész bele abba ami neked rossz. Ha ebbe belemész, szerinted mit fog legközelebb kérni a szexben? És érdekelni fogja hogy neked fáj vagy megsérülsz? Ha egyszer engedsz, miért ne tennéd meg újra?
2015. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, hogy mi lesz ha később többet enged meg magának. Inkább megpróbálok hatni rá, remélem sikerül.

Ha megszoktam volna tőle ezt a fajta viselkedést, akkor nem is zavarna, de ez csak most történt. Arra gondoltam először, lehet túl visszafogott vagyok ilyen téren, talán most az egyszer engedhetek neki, de ezek alapján inkább ne.

2015. aug. 28. 09:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csússzon le fürdőgatyában egy száraz vízicsúszdán. Ha tetszett neki, akkor majd kérhet tőled ilyet :)
2015. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miféle perverzioó ez.Ne engedd neki.Fogadni merek hogy nem szeret nyalni se. Jobban jársz ha lerázod.
2015. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!