Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexetek hogy sikerült?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexetek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiuktól kérdezem, hogy ment az első szexük, de lányok is írhatnak, ha vették már el srác szüzességét.

- hogy jött össze az első szex, helyszín, körülmény, alkalmi, kapcsolat..?

- mennyi ideig bírtátok első élvezésig?

- hányszor élveztél el?

- hányszor élvezett el a lány?

- hogy védekeztetek?

- hány évesek volatok és mennyi a partner?

- hányadik voltál a partnernek?


Tudom, sok kérdés... Trollok kíméljenek!


2017. ápr. 28. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ilyen témák mostanában miért nincsenek már? Minden hozzászólás értelmes és témába vág. Így aztán, hogy ne törjem meg én is leírom.


Lány vagyok, akkor voltam 19 éves. Már együtt jártunk pár hete, mikor először ott aludtam náluk (szüleivel élő egyetemista, de saját szobával). Ő mindig azt hitte, hogy este szex lesz, én meg akartam is meg nem is.

Neki már volt tapasztalata korábbról két lánnyal is, nekem előtte csak csúk volt.

Csodálom, hogy más nem írta, de mi elég fokozatosan haladtunk. Simogatások, csókok ruhában, madj későbbi alkalommal már ruha alatt. Egy ilyen alkalom izgatott fel annyira, hogy ugyan ott félbemaradt (miattam), de otthon masztival életem első orgazmusát elértem.

Legközelebb már úgy gondoltam, hogy ha behatolás nem is lesz, de eljuttatjuk majd egymást a csúcsra. Ez csak részben sikerült, mert a pasim elélvezett, de én nem. Még csak kézzel izgattuk egymást.

Aztán pár napra rá már én is elélveztem, de ekkor már a felsőm lekerült és a mellemet csókolgatta közben. Addig csak az alsónadrágjában nyúlkáltam, nem is vertem neki rendesen, de az is elég volt neki.

A számomra legemlékezetesebb az volt, mikor először vetkőztünk teljesen meztelenre. Akkor már tudtuk, hogy minden ilyen együttlétnél hogyan tudjuk a másikat a csúcsra juttani, de benne volt a pakliban, hogy rendes dugás lesz. Hát nem volt, de azért teljesen más volt zavaró ruhák nélkül. Látni először a farkát, emlékszem a szögén nagyon meglepődtem. Nagyon felfele állt, nem merőlegesen. Szerette volna, hogy leszopom, de csak puszilgattam a farkát, a végét meg egyenesen kerültem. Persze miután megfogtam kettőt ha húztam és elment.

Nem volt eltervezve melyik lesz az az alkalom, hogy először dugunk. Ő mindig azt várta, én mindig bizonytalan voltam. Egyre közelebb jutottunk és egyszer csak misszionáriusban bedugta nekem. Szerencsére fél percig ha bírhatta, mert nekem nem volt kellemes. Még 2-3 alkalom kellett is, hogy igazán élvezzem, de orgazmuson csak külön a csiklóm izgatásával volt még.

Óvszer nem kellett, mert készültünk rá és már tablettát szedtem.


Jó kis tanulási folyamat volt, mert újabb pár nap után kitaláltuk, hogy ha gyorsan elmegy, akkor újra megpróbáljuk és úgy már elég hosszú volt nekem is, elélveztem közben. Persze ő meg azt hitte abba kell hagynia, mert nekem nem esik jól tovább csinálni. Nagyon figyelmes volt, magából indult ki. Én meg azt hittem ő is elment újra csak már nem jött semmi. Nagyon cuki volt, nagyon naívak voltunk. Viszont eddigre már bátrabbak is, komoly érett szextapasztalattal (gondoltam) és nem hagyhattam elélvezés nélkül.

Tudtam, hogy le akarom szopni, de úgy dugás után nem akartam a számba venni. Lezuhanyoztunk együtt, közben izgattam, simogattam, majd még ott a fürdőszobában bevettem a számba. Szerintem fél perc sem volt, mire a számba élvezett.

Legközelebb már az előjátéknak csináltuk. Nagyon kellett figyelni meddig csinálom, viszont a dugást már jobban bírta. Ő is kinyalt, felfedeztük a testünket és azt, hogy mi a jó, mit bír a másik és szerintem az első pettinges élvezés után 2 hónappal már tényleg teljesértékű szex volt köztünk.


Másik legnagyob élményem az volt, mikor miénk volt a ház és magunk voltunk. Első reggeli szex, fények és korlátlan idő. Pár órát az ágyban töltöttünk és nekem nemhogy kétszer, de rögtön háromszor volt orgazmusom.

Nagyon szerelmesek voltunk.

2022. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!