Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexetek hogy sikerült?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexetek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiuktól kérdezem, hogy ment az első szexük, de lányok is írhatnak, ha vették már el srác szüzességét.

- hogy jött össze az első szex, helyszín, körülmény, alkalmi, kapcsolat..?

- mennyi ideig bírtátok első élvezésig?

- hányszor élveztél el?

- hányszor élvezett el a lány?

- hogy védekeztetek?

- hány évesek volatok és mennyi a partner?

- hányadik voltál a partnernek?


Tudom, sok kérdés... Trollok kíméljenek!


2017. ápr. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én lány vagyok, de elsők voltunk a barátommal eymásnak:

az albérletembe volt, ott aludt nálam egy bartánőm a másnapi államvizsgája miatt, ezért a lakótársam szobájába aludtunk ketten. Nem élvezett el egyikőnk sem, annyira nem volt jó az első, vagyis inkább semmilyen. Én speciel akkor még szégyenlős voltam elötte, zavart, goy meztelen vagyok és az is, hogy a barátnm a másik szobába van és valszeg mindent hall. Barátom ügyes volt ahhoz képest, h neki is az első volt, de ugye ez nem csak rajta múlik. Én 22 éves voltam, barátom pedig 23.

2017. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Mind a ketten elélveztünk.

Nálam, otthon történt, akkor érettségizett a lány. Matrózblúzban volt és szoknyában. Valami iszonyat szexis volt.

Mind a ketten szüzek voltunk, már nagyon vágytunk egymásra.

Kb. 5 perc volt az első, a tényleges aktus. A második 15 perc volt. Nem vérzett nagyon és nem is fájt neki annyira, már nagyon fel volt izgulva ő is.

Gumival védekeztünk.

Én 21, a lány 17, tartós kapcsolatban.

2017. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban voltunk én akkor 21 voltam már. A lány nem volt szűz, s 20 éves volt akkor, én voltam neki a 3. 3 évig jártam utána vele. Meztelenül feküdtünk egymás mellett, s ahogy simogatott behatolás előtt elmentem. Miután letörölte a kezéről a spermát, megkérdezte, hogy szűz vagyok-e? Mondtam hogy nem-nem, csak rég voltam nővel. Kb fél óra múlva már szexeltünk. Emlékszem arra gondoltam, hogy ez most egy jelentős esemény az életemben, de fogalmam nincs róla már hogy mikor is történt napra pontosan. Óvszert húztunk és arra sem emlékszem már, hogy a lány elélvezett-e. Utána bevallottam neki, h nekem ez volt az első. Nem lepődött meg.
2017. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szarul. fogalmam sincs meddig tartott. Nem élveztem el ő igen. 18 éves voltam Ő 24 8. Nője voltam gumival védekeztünk. 23 L
2017. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem emlékszem. Tényleg.

De jó volt és tudom, hogy nem akarta elhinni a csaj, hogy nekem ő volt az első. Nem sültem el rögtön ahogy bedugtam neki, meg ő is elélvezett tőlem. Ezek után ő kizártnak tartotta, hogy én nem szexeltem. Pedig hát...

Azt tudom, hogy fazonos volt a puncija. A kopasztásra utána szokott rá, mert kértem (majd amikor kértem újra szőrös volt :D).

2017. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szobámban történt az akkori legjobb barátom volt a lány, átjött, ittunk, medencéztünk, pizzáztunk, aztán hát megtörtént. Nem élveztem el, ő egyszer igen(ujjazástól), gumi nélkül csináltuk(tudom, hogy nem kellett volna, de azóta megtudtam én is hogy sokkal jobb érzés nélküle). 16 évesek voltunk, neki a második voltam. 18F
2017. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

- Barátnommel. Kivettem egy hotál szobát, mert meg akartam lepni. Mind a kettonknél voltak otthon. Ugymond nyilt titok volt, hogy mi lesz.

- Kb 3 percig.

- én 2x

-lány egyszer. Kinyaltam. Szuz férfi elég nehezen juttatja el pusztán farokkal orgazmusig a not.

- ovszer.

- 18F/17N

- (elvileg :D ) 3.

2017. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első egy jó srác barátommal volt. Igazából nem tudom, hogy jött. Átjött, elvoltunk, majd megtörtént. Már előtte is tett rá célzásokat, amiből levettem, hogy szívesen lefeküdne velem, de sosem gondoltam komolyan. (ez ilyen alkalmi volt igazából)


A srác egyszer elment el, én addigra talán 2-szer. (erre már pontosan nem emlékszem, de valahogy így volt)


gumival védekeztünk


Én 15, a srác 20 éves volt.


Nem tudom, hányadik lehettem, de biztos vagyok benne, hogy 15+... (tehát sokadik) de szerencsére nagyon odafigyelt rám, ezért " szép emlék" azóta is az első.

2017. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltunk már egy ideje, viszonylag sokat vártunk az első alkalomra

Az én ágyamban, hajnalban:D

40 perc volt kb. nem tudom pontosan

1× élveztem el, a barátnőm is

Gumit használtunk

Barátnőm 16, én 17

Elsők voltunk egyymyásnak

2017. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de a barátommal egymással feküdtünk le először.

Két éve nyáron történt. Elmentünk sétálni, aztán (mint ahogy egyébként sokszor előtte) felhívott magához. Spontán történt, nem volt előre megbeszélve, de ahogy a szobájába értünk, már éreztem, hogy most több is fog történni. Nagyon zavarban voltam, és izgultam is, szinte remegtem :D

- A barátom talán olyan 10 percig bírta, de utólag mondta, hogy nagyon izgult, úgyhogy nehezebben ment.

- A barátom 2x ment el, egyszer az előjátéknál, aztán szexnél.

- Én nem mentem el egyszer sem.

- Óvszert használtunk.

- 17 évesek voltunk.

Most 19 évesek vagyunk, még mindig vele.

2017. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!