Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szexelt már buszon, vonaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt már buszon, vonaton vagy hasonló járművön?

Figyelt kérdés

Az autót direkt nem írtam mert az nem extrém úgy gondolom.

Szeretném ha leírnátok akár privátban is hogy hogyan mi módon történt.

Kort nemet is. Köszönöm.



2017. ápr. 26. 15:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy meg érkezik egy idióta.....
2017. ápr. 26. 17:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Vonaton. Mosdóba bementünk, ajtót bezártuk, aztán a párom befogta a számat. Mikor állomásra értünk, igyekeztem csendben maradni. Izgalmas volt igazából, de vele volt extrémebb élményem is.
2017. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert vonat wcn dugni na oda kell gyomor.
2017. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta volt, rendezett, és szexelni mentünk, nem enni. Álltunk, nem pedig feküdtünk.
2017. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hajón többször is előfordult, de mindig a kabinban. Vonaton fülkében éjjel, kutya nem jött arra.
2019. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Most bukkantam erre a 7 éves kérdésre, de igen, múlt héten.


2 órát késő utolsó vonat volt, kis szar BZ. Egyedül voltunk a csajjal, kalauz nem volt, éjfél körül járt, sehol senki.

márc. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!