Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szexelt már buszon, vonaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt már buszon, vonaton vagy hasonló járművön?

Figyelt kérdés

Az autót direkt nem írtam mert az nem extrém úgy gondolom.

Szeretném ha leírnátok akár privátban is hogy hogyan mi módon történt.

Kort nemet is. Köszönöm.



2017. ápr. 26. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Buszon többször is
2017. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Busz, hátsó ülés, éjszaka, de csak orál volt.
2017. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton kabinban már volt és wc-ben is ezek nem olyan nagy számok, hisz "lebukni" nem igen lehet jó a kabin egy fokkal izgalmasabb, mert oda beláthattak volna...


Viszont egyszer láttam, hogy buszon leszopatta a barátnőjét egy srác. Fényes nappal volt távolsági busz megjelent egy punk pár felszálltak a buszra, ami zsufolásig volt az ajtó mellett ültek és egyszer csak nagy mozgolódásra lettem figyelmes hátul a kakasülön, voltak ilyen kisegítős sulis egyedek, akik észre vették mi folyik pár üléssel lentebb és izgatottá váltak :D Akkor figyeltem fel rá és nem hittem el, hogy ez megy így fényes nappal teljes zsufolt buszon, kiderült nem is magyarok voltak a végén, de szegény mami, aki átellenben ült velük újsággal takarta ki a látványt. Én is szeretem az extrém helyeket, de ilyent nem vállalnék be semmiképp!

2017. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es azt direkt oda sem írtam a kérdéshez.
2017. ápr. 26. 15:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt el hiszem 3-as :D
2017. ápr. 26. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:
2 éve, vonaton, egy helyes kalauzsráccal. Neki volt az eddig párjaimhoz mérten a legnagyobb szerszáma, eszméletlen jó volt vele a szex.
2017. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os, gondolom a kalauznak fenntartott kabinban volt :)
2017. ápr. 26. 15:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Távolsági busz hátsó ülésén, úgy hogy csak elől ültek a buszon. Orál és szex is. Esteledett
2017. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vonaton is, buszon is.

Illetve a buszon csak kiverte az akkori csajom, a leghátsó ülésen ültünk, kevesen voltak a buszon, az a kevés is elől/középtájon, úgyhogy nem vágták, hogy mit csinálunk.

A vonatos már nagyon régen volt, mikor még voltak ezek a fülkés vagonok, ahol be lehetett zárni belülről az ajtót. Hegyalja feszten voltam, összejöttem ott egy csajjal, aki miskolci volt, a fesztiválon is dugtunk már párszor, és együtt mentünk haza vonattal, ő miskolcig nyilván, én tovább. Beültünk egy ilyen üres fülkébe, nem ült be hozzánk senki más, vonat elindult, a kaller jött, csekkolta a jegyeket, miután kiment, bezártuk az ajtót, az ablakra ráakasztottunk egy pulóvert, hogy ne lássanak be, aztán dugtunk egyet, ennyi.

34/F

2017. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én űrhajón próbáltam, de nem volt bekapcsolva a gravitáció, így semmit sem éreztünk.
2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!