Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akart velem lefeküdni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit ismerek. Mindig is bejöttem neki, ez látszott. De már egy jó ideje nem láttam, ezért elkezdett járni egy fiúval. Tegnap összefutottam vele egy boltban, Ő köszönt rá, és beszélgettünk. Leültünk egy padra, és beszélgettünk. Ott ültünk egy ideig, aztán hirtelen mondta hogy "Ha akarod, akkor feljöhetsz hozzám, van gumim".. Pedig a facebookra egyfolytában azt posztolja ki, hogy "Imádlak, meghalnék érted, csakis te" stb.. Mármint ezzel arra a fiúra céloz, akivel jár.

2017. ápr. 26. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
mert qrva
2017. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez a született ri banc, de őket kilehet szűrni ismerkedés alatt, csak sok ember leszarja pl a másik múltját, miközbe csak az alapján lehet meghatározni valakit, illetve túl elfogadóak, igénytelenek sokan, meg hogy csak legyen valakijük, ezért jönnek össze ilyen lányokkal.
2017. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
De azt közölném hogy rengeteg a normális lány, csak rosszul szelektál a többség, pl nekem még sose volt ri banc barátnőm, és akiknek volt mindig előre megmondtam, hogy az a lány milyen, vannak kivételek de átlagolva kell nézni.
2017. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő köszönt rám*
2017. ápr. 26. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
A válasz már bennevan a kommentekbe, egyszerűen ilyen típusu lány, ri banc. Csak azt értse meg mindenki, hogy nem ilyen a többség.
2017. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az ember mit ír ki face-ra és mi a valóság két különböző dolog.


Régóta vágyik rád, vagy csak figyelemre vágyik és alkalmat látott, te meg elmulasztottad.

2017. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Váltani akar...
2017. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert régóta vonzódik hozzád, régóta akar téged, most pedig pont összefutott veled, és kapva kapott az alkalmon. Ezért tette. Az persze már más kérdés, hogy ott van mellette a barátja, akit elvileg "szeret", de annyira úgy tűnik mégse, hogy megcsalni azért ne csalja meg. Nem épp a legerkölcsösebb lány, az biztos.
2017. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!