Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés
Már rég együtt vagyunk a barátommal és elhatároztuk hogy továbblépnénk. Már kétszer is voltam nála, "próbálkozni" de sajnos túl szűk vagyok neki. Megpróbálta az ujjazást , de ott is csak egy újj ment be. Mikor 2 újjal próbálkozott annyira fájt, hogy abba kellett hagyja. De sajnos nem csak a fájdalommal van a baj hanem hogy nem nyílik\tágul a hüvelyem. Mit lehetne tenni?
2017. ápr. 25. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:
(17 évesek vagyunk és mindketten szüzek)
2017. ápr. 25. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig pettingeltek?Nem mindenki nedvesedik,tágul olyan hamar,sőt.

Valószínű,hogy neked még több időre van szükséged ahhoz,hogy ellazulj.

Orális szexszel hogy áll a barátod?Azt is beveti?

2017. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressz lehet az egyik oka, amiért nem tágul. Főleg, hogy ért negatív élmény ezzel kapcsolatban, belülről mégjobban rástresszelsz. Mellesleg az első alkalom mindenképp fájdalmas, azért is szűk, hisz sose hatolt még pénisz beléd, de ha elég nedves vagy, nem lesz komoly gond, csak egy kis fájdalom és vér. Síkosítót ajánlom, míg be nem járódik a hüvelyed. 21L
2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ujjazgat naná h nem tágul, az szart sem ér.

Nyaljon ki istenesen, meg játszon veled odalenn.

Amugy ha szük vagy, fájni fog, ez van, tul kell élni aztán majd jobb lesz.


Én négy éve élek nemi életet egy , és minden aktus eleje fáj, hiába tocsogok is (pedig a párom kisebb, mint az ex volt).

2017. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!