Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy amikor a barátnődet simogattad, csókolgattad akkor elélveztél, még behatolás előtt?

Figyelt kérdés

Velem tegnap ez történt, csókolgattam végig a testét és elélveztem. Igaz, hogy előtte 3 napig nem vertem ki.

Veletek volt már ehhez hasonló történet?:)


2017. ápr. 10. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2017. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig annyira megnéznék egy ilyen spontán élvezést...
2017. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál pontosan? Csak csókolgattad, ő meztelen volt? Semmi tapi? És amúgy mennyi idősek vagytok?
2017. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szex előtt csókolóztunk, száj, nyak, mellek, has, és amikor a puncihoz értem akkor durrantam el.:)

18 évesek vagyunk, és még kezdők.

2017. ápr. 10. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Fantasztikus élmény lehetett!
2017. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah, és mindketten meztelenek voltunk, a barátnőm volt alul, én pedig felül, és úgy puszilgattam végig a testét.:))
2017. ápr. 10. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
volt, nekem is sok nap önmegtartóztatás után, úgy hogy fantáziálgattam mindenről amíg őt eléggé szex pózban, de behatolás nélkül fogdostam...
2017. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Volt, többször is akkor még én is 20 körül voltam. Tök normális, főleg, amikor még tapasztalatlan az emberfia.

Meglásd 20 év múlva már nem lesz ilyen, de ne kérdezd meg majd, hogy most már miért nincs:-)).

2017. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:
92%
Egyszer előfordult, kb. húszas éveim elején.
2017. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!